Skip to main content

Tėvai stipriai įsiuto, kai 18-metė dukra pranešė apie savo nėštumą. Po kiek laiko atvyko būsimas vaiko tėvas ir pateikė neįtikėtiną pasiūlymą

Taip jau gavosi, kad aštuoniolikmetė mergina netikėtai pastojo. Kad ir kaip ji nenorėjo šios naujienos pranešti tėvams, vis tiek reikėjo tą padaryti. Merginos mama iš karto puolė į paniką, o tėvas iš įsiūčio pradėjo svaidyti daiktus.

Reklama

– Kas tas šunsnukis, kuris užstatė tau vaiką tokiame amžiuje? – pradėjo rėkti tėvas.

Dukra ramiai pasiėmė telefoną ir surinko kažkieno numerį.

– Labas, klausyk, čia mano tėvai labai pyksta. Gal galėtum atvažiuoti?

Po 20 minučių į kiemą įvažiuoja prabangus Mercedes, atsidaro durelės, išlipa tvarkingas prašmatniu kostiumu pasipuošęs vidutinio amžiaus vyras. Netrukus visi susėda svetainėje, o vyras sako:

– Jūsų dukra informavo mane apie susidariusią situaciją. Negaliu jos vesti dėl savo šeimyninės padėties, tačiau pažadu jai suteikti finansinę paramą. Padengsiu visas su būsimu vaiku susijusias išlaidas, o jūsų dukrai visą gyvenimą bus mokami pinigai.

Reklama

Merginos mama norėjo įsiterpti, tačiau vyriškis tęsė toliau:

– Jeigu gims mergaitė, aš jai perrašysiu dvi parduotuves, namą ant ežero kranto, butą senamiestyje ir pervesiu milijoną į banko sąskaitą. Jeigu gims berniukas – perrašysiu keletą savo įmonių ir pervesiu taip pat milijoną į sąskaitą. Jeigu dvynukai – po įmonę ir po pusę milijono kiekvienam. Tačiau jeigu įvyks persileidimas…

Reklama

Tada merginos tėvas, visą laiką sėdėjęs ir tylėjęs, ramiai uždeda ranką svečiui ant peties ir sako:

– Jeigu įvyks persileidimas – jūs permiegosite dar kartą.