Skip to main content

Užpuolikai pagrobė studentę, tačiau po kurio laiko mergina prisiminė vieną mamos patarimą ir savo poelgiu pritrenkė nusikaltėlius

Ne taip jau retai girdime perspėjimus iš policijos pareigūnų, kad tamsiuoju paros metu geriau nevaikščioti vieniems. Tačiau dažniausiai numojame ranka ir sakome, kad jau mums tai tikrai nieko blogo nenutiks…

Studentė Jordan Dinsmore galvojo taip pat. Mergina buvo vos už kelių metrų nuo savo namų, kai tamsią naktį ją užpuolė trys vyrai. Laimei, jauna moteris prisiminė savo mamos žodžius, kaip reikėtų elgtis tokioje situacijoje.

Reklama

Po sunkios darbo dienos Jordan keliavo namo, tačiau šalia buto jos laukė trys nepažįstami vyrai. Užpuolikai pagrasino merginai ginklu ir pareikalavo jos banko kortelės, bei kitų vertingų daiktų. Negana to, vyrai įsisodino Jordan į jos automobilį ir liepė važiuoti nurodyta kryptimi.

Merginos gyvybei kilo pavojus, tačiau tada ji prisiminė savo mamos žodžius…

Užpuolikai buvo ginkluoti ir pareikalavo Jordan vairuoti automobilį, nes nei vienas jų nemokėjo vairuoti transporto priemonės su mechanine pavarų dėže.

Reklama

Jauna moteris neturėjo kito pasirinkimo, kaip vykdyti užpuolikų reikalavimus, tačiau tada ji sugalvojo, kaip išsisukti iš pavojingos situacijos.

“Tie niekšai nuolat kartojo, kad privalėsiu turėti lytinių santykių su jais visais“ – pasakoja Jordan.

Vairuojant automobilį mergina prisiminė mamos pasakotą istoriją, kaip jai pačiai pavyko išvengti seksualinės prievartos studijų laikais.

Reklama

“Mama nuolat kartojo: negalima su užpuolikais atsidurti nuošalioje vietoje, nes niekas negirdės tavo pagalbos šauksmo. Greičiausiai net nebus galimybės pabėgti“ – pasakoja Jordan.

Mergina turėjo vos kelis variantus: toliau vairuoti automobilį arba iššokti iš jo vos pajudėjus.

Nebuvo laiko ilgai galvoti, todėl studentė atsidarė duris ir iššoko iš važiuojančio automobilio.

“Galvoje sukosi tik viena mintis: daryk, daryk, daryk. Pravėriau automobilio dureles ir priešais save pamačiau asfaltą. Iššokusi bandžiau kuo greičiau atsistoti ir prisišaukti pagalbos“ – pasakoja mergina.

Reklama

Netrukus sustojo pro šalį važiavęs automobilis.

“Jie tiesiog liko sėdėti važiuojančiame automobilyje, kol jauna mergina juos pergudravo. Įsivaizduoju jų veido išraiškas tą akimirką…“ – istoriją užbaigia Jordan.

Vėliau policijos pareigūnai sulaikė užpuolikus.

Reklama