Skip to main content

Užsakiusi tortą, moteris po dviejų dienų atvyko jo atsiimti. Ji nustebo pamačiusi, kad tortas jau apmokėtas ir ant dėžutės jos laukia nepažįstamosios laiškelis

Carolyn Mick ruošėsi švęsti savo 50-tąjį gimtadienį ir be abejonės, kaip ir kiekvienai savo šventei, ji užsakė didelį tortą vietiniame prekybos centre. Moteris porą dienų užsiėmė vakarėlio planavimo rūpesčiais ir pagaliau gimtadienio rytą ji nuvyko į parduotuvę atsiimti užsakymo.

Reklama

Caroline privalėjo dar kasoje sumokėti už savo tortą, tačiau atsiimdama desertą jai buvo pasakyta, kad jis jau yra apmokėtas. Caroline pasimetė, tačiau netrukus ant torto dėžutės ji pamatė atvirutę. Dar būdama parduotuvėje ji perskaitė nepažįstamos moters žinutę, kuri ją sujaudino iki ašarų. 

“Šiandien yra mano sūnaus 35-asis gimtadienis. Tai taip pat yra 5-asis jo gimtadienis danguje. Aš apmokėjau jūsų tortą jo atminimui pagerbti. Tikiuosi, kad jūs juo pasimėgausite ir šiandien puikiai atšvęsite. Linkiu daug puikių šiandienos prisiminimų, apsikabinkite stipriai savo artimuosius, vaikus ir draugus. Mano sūnus labai mėgo tortus! 

Su meile, Toni, Tyler mama.”

Reklama

Šį raštelį parašė moteris vardu Toni, kurios Caroline niekada nėra sutikusi, ar net mačiusi. Tačiau kai jubiliatė vėliau bendruomenės Facebook puslapyje patalpino savo nuoširdžią padėką už staigmeną, ji sužinojo daugiau apie Toni gerus darbus. Jos sūnus Tyler mirė kai jam buvo vos 29-eri.

Reklama

Vaikinas studijavo mediciną, turėjo neišsemiamą energiją ir gyvenimo džiaugsmą, tačiau visiškai netikėtai jis žuvo. Nuo to laiko kiekvienais metais jo mama sūnaus gimtadienio dienai paminėti darė įvairius dalykus jo atminimui. Vienais metais tėvai išsitatuiravo sūnaus gyvenimą simbolizuojančias super herojaus tatuiruotes. Praeitais metais jie jo atminimui pagerbti parėmė medikus, kovojančius su pandemija.

Šių metų Tyler gimtadienio dieną jo mama nusprendė pavaišinti ką nors tortu ir palinkėti laimės. Caroline buvo iki širdies gelmių sujaudinta tokio jautraus Toni poelgio, už kurį ji padėkojo viešai internete. Caroline vos prieš tris mėnesius pati neteko savo mamos, todėl ši žinutė jai priminė, kaip svarbu apkabinti ir pabučiuoti artimuosius tol, kol galime. 

Reklama

“Ačiū už nuostabų priminimą apie tai, kas gyvenime svarbiausia. Ačiū, Toni” – užbaigė Caroline. Moteris buvo įkvėpta padaryti tą patį kitiems nepažįstamiesiems ir tokiu būdu pratęsti gerumo ir nuoširdumo grandinę iškeliavusiųjų anapilin atminimui. 

Reklama