Skip to main content

Vaikai suvartoja dvigubą kalorijų kiekį per dieną, tėvas suvartoja 10-15 tūkst. ir viskas dėl gyvenimo būdo ir tikslo būti stipriausia šeima pasaulyje

Tipiškame Las Vegaso priemiestyje gyvena įprasta amerikiečių šeima, kuri, atrodo, niekuo nesiskiria nuo kitų. Tačiau, ilgiau įsižiūrėję, galime pamatyti, jog visa šeimyna atrodo labai sportiškai, kadangi jie save pristato kaip stipriausią šeimą pasaulyje. Nickas, Callie, Dylanas ir Jessica Best’ai treniruoja savo kūnus iki 240 valandų kiekvieną savaitę. Atsidavusi sportui šeimynėlė demonstruoja sunkiausius jėgos pratimus.

Reklama

Kol kai kurie vaikų gydytojai rekomenduoja vengti vaikams patirti sunkesnius svorių kilnojimus dėl įvairiausių pasitempimų ir kitų priežasčių, 11-metis Dylanas „stumia” beveik 60-ies kilogramų štangą.

„Aš labai mėgstu sportuoti. Tai man kaip kava ryte. Jeigu nepasportuoju, aš nesijaučiu gerai” – sako paauglys.

Dylano sesuo Džesika įprasta 21 kilogramą sverianti penkiametė. Ekspertai rekomenduoja jos amžiaus vaikams treniruotis su pusės kilogramo svoriais. Tačiau, mergaitė jau pakelia 45 kg ir demonstruoja atsispaudimus viena ranka.

Reklama

„Aš noriu būti panaši į mamą, nes ji yra graži ir stipri“ – sako 5-metė.

Tėvas pasakoja, jog žmonėms atrodo keistai ir gali pasidaryti baisu sužinojus, jog mergaitė pakelia dvigubą savo kūno svorį. Tačiau, tai jai patinka daryti ir ji nieko nesusižeidžia.

Reklama

Šeimos sportavimo manija prasidėjo dar tada, kai Nikas mokėsi vidurinėje. Vyras pasakoja, kad dar tada svėrė vos 60 kg. Tačiau, atradęs svorius, patyrė didžiulį „augimo” šuolį.

Nikas yra nuolatinis įvairių jėgos varžybų dalyvis, kur ir susitiko su profesionale šioje srityje Callie.

„Jis išėjo iš lifto ir tada mūsų akys susitiko. Pirmas dalykas, kurį pastebėjau, žinoma buvo jo fizinė išvaizda. Man tada nebuvo nieko seksualiau už didelį ir stiprų vyrą” – pasakoja moteris.

Reklama

Kad atstatytų išnaudotas jėgas sporto salėje ir sudegintas kalorijas, vaikai suvartoja dvigubą rekomenduojamų pagal jų amžių kalorijų kiekį. Nikas suvartoja nuo 10 iki 15 tūkst. kalorijų per dieną. Jeigu valgytų mažiau, vyras paprasčiausiai neišlaikytų savo kūno masės. Šeima sunaudoja daugiau, nei 10 dėžių kiaušinių kiekvieną savaitę. Vien Nikas vienu kartu suvalgo 12 kiaušinių.

Reklama

„Mūsų šeima yra normali ir mūsų santykiai, meilė ir dėmesys niekuo nesiskiria nuo kitų žmonių, tačiau mes nesame normalūs fiziškai. Ir jeigu dėl to atrodo, kad mes esame blogi, tai tada atsiprašau, bet mes esame blogi” – sakė Nikas interviu metu, kurio vaizdo įrašą galite pamatyti žemiau.

Reklama