Skip to main content

Vaikiną sukritikavo pažįstami ir nepažįstami žmonės, kai šis pasipiršo apvalesnės figūros mylimajai. Tačiau mergina turėjo idealų atsakymą visiems kritikams

Jenna Kutcher jau nuo jaunystės žinojo, kokie grubūs ir netaktiški kartais gali būti žmonės. Mergina nuo mažų dienų susilaukdavo komentarų apie savo išvaizdą, o labiausiai – apie savo putlesnes formas. Nepaisant to, arba dėka to, ji sukūrė savo tinklaraštį ir sėkmingą Instagram paskyrą, kurią seka šimtai tūkstančių į ja panašių ir ja besižavinčių moterų.

Reklama

Tačiau į savo skleidžiamą pozityvą mergina ne kartą sulaukia ir negatyvių replikų. Tačiau šį kartą sulaukusi nemalonios žinutės ji nusprendė viešai vieną kartą pasakyti tiesą. Jenna dalinosi daugybe nuotraukų su savo mylimuoju Drew. Pora kartu yra jau pastaruosius 10 metų, o Drew buvo šalia Jenna jos laimingiausiomis ir liūdniausiomis akimirkomis.

Vyras visada sugebėjo jai priminti, kokia ji graži yra ir vidumi ir išore, todėl tai tik sustiprino jos pasitikėjimą savimi ir norą skleisti pozityvaus požiūrio į kūną judėjimą. Vieną dieną gavusi žinutę apie tai, kaip ji yra neverta tokio “tobulo” vyro kaip Drew, Jenna tiesiog įsiuto.

Reklama

“Kažkam pasidarė įdomu, kaip tokia mergina kaip aš suviliojo TOKĮ vaikiną kaip Drew?” – ji pradėjo savo atsakymo laišką internete. Savo atvirame atsakyme į tokius klausimus mergina norėjo pabrėžti didžiausią šių laikų problemą. Daug žmonių yra įsitikinę, kad porų tinkamumui yra kažkokie konkretūs ir nekintami parametrai.

Reklama

Jei pora neatitinka, pavyzdžiui, vienas kito išvaizdos parametrų, lygio – jie negali būti pora. Jenna ilgą laiką turėjo kovoti ne tik su svetimų žmonių žodžiais, tačiau net ir savo mintimis apie tai, kad tokia kaip ji yra neverta tokio gražuolio, kaip jis. Tačiau nuo kada meilę lemia pilvo raumenys ar plonas liemuo?

“Šis vyras myli kiekvieną mano kūno linkį, kiekvieną strazdaną ar striją. Jis visada man primena, kokia aš graži ir ypatingai tomis dienomis, kai tokia tikrai nesijaučiu. Taigi taip, mano šlaunys liečiasi, mano rankos yra storos, mano užpakaliukas yra didesnis. Tačiau jis myli visą mane iki paskutinės mano kūno ir sielos dalelytės.

Reklama

Aš esu kur kas daugiau, nei mano kūnas, taip pat ir tu esi daugiau, nei tavo išorinis apvalkalas” – nuoširdų atsaką dėliojo mergina. Ji užbaigė žodžiais: “Tikrai meilei dydis nesvarbu”. Mergina sulaukė didžiausio palaikymo po šiuo įrašu ir dar kartą įsitikino, kad nuoširdumas, gerumas bei meilė sau ir kitiems yra kur kas stipresnė, nei neapykanta ir pavydas

Reklama