Skip to main content

Vaikinas paprašė nepažįstamosios padainuoti su juo dainą. Dėl 30-ies sekundžių video moteris išgarsėjo visame pasaulyje

Malonūs netikėtumai atsitinka visada, kai to mažiausiai tikiesi. Taip atsitiko ir abiems šios istorijos herojams, nes vos 30 sekundžių susitikimas lėmė šlovę abiems. Britas Kevin Freshwater save apibūdina kaip populiaraus internetinio turinio kūrėją, išdaigininką ir tiesiog žmogų, norintį prajuokinti tiek savo video personažus, tiek žiūrovus.

Reklama

Vaikinas yra pagarsėjęs savo trumpais video, kuriuose jis prisiartina prie nepažįstamų žmonių ir juos užkalbina, iškrečia jiems išdaigą ar kaip nors kitaip stengiasi išgauti jų reakcijas. Vienas iš labiausiai žiūrovų sekamų video yra kai Kevin prieina prie nepažįstamųjų ir prašo juos užbaigti jo pradėtą daintuoti dainą.

“Užbaik dainos žodžius” – tokia fraze jis pradeda savo video, kurie dažniausiai sukelia daug pozityvių emocijų ir pralinksmina praeivių dieną. Įprastai tokiu būdu vaikinas sulaukia tik pozityvių reakcijų, kai paprasti praeiviai pademonstruoja su šypsena savo muzikinius sugebėjimus.

Vieną dieną jis kalbino Londono metro keliaujančius žmones, tačiau sutikti tikrą talentą iki tol jam neteko. Nieko nesitikėjęs, jis priėjo prie praeivės ir paprašė jos sudainuoti Lady Gaga dainą “Shallow”. Tačiau kai moteris uždainavo pirmą priedainio eilutę, Kevin neteko žado.

Reklama

Pasirodo, jis atsitiktinai pakalbino profesionalią dainininkę, kuri visą gyvenimą dainavo labai mažuose renginiuose ir baruose. 35-metė Charlotte Awbery išgarsėjo akimirksniu, o iš video aišku, kodėl. Jos balsas sužavėjo milijonus žiūrovų visame pasaulyje, o Kevin sukurtas video buvo pasidalintas tūkstančius kartų.

Reklama

Nors kai kam atrodė, kad viskas surežisuota, tačiau vėlesniuose interviu tike Charlotte, tiek Kevin neigė tai sakydami, kad tai buvo gryniausias atsitiktinumas. Abu per labai trumpą laiką užsiaugino savo sekėjų gretas ir net nusifilmavo pokalbių laidoje JAV.

Garsioji Ellen Degeneres pasižymi tuo, kad savo laidose kalbina pasaulinėmis sensacijomis tapusius paprastus žmones. Interviu ji papasakojo, kaip paskutinius 15 metų ji dainuoja vestuvėse, baruose ir kituose renginiuose. Nors moteris nesitikėjo tokios šlovės, ji visada apie ją svajojo.

Reklama

Jos tėvas kadaise davė jai patarimą – dainuok visur ir visada, niekada nepasiduok. Jis buvo teisus! Toks susitikimas atrodo tikrai negali būti atsitiktinis – tai tikriausias likimas, pakeitęs abiejų gyvenimus.

Reklama

Tai dar kartą įrodo, kad niekada negalima pasiduoti kelyje dėl savo aistros – didžioji sėkmė gali laukti už kampo.

Interviu anglų kalba Ellen laidoje:

Reklama