Skip to main content

Vaikinas pardavė seną vaizdo grotuvą pirkėjui internete. Po kelių dienų jis gavo labai netikėtą laišką savo pašto dėžutėje nuo pirkėjo

Visi turime namie daiktų, kurių jau seniai laikas atsikratyti. Laimei, šiandien nebūtina turėti savo parduotuvę tam, kad iš vis dar gerų savo daiktų galima būtų užsidirbti. Internete yra daug galimybių parduoti savo daiktus tiems, kuriems jų iš tikrųjų reikia.

Reklama

Vaikinas iš Misūrio valstijos JAV tikrai tiki posakiu “Kas vienam žmogui šiukšlė, kitam – lobis”. Būtent todėl Matt Shoukry nusprendė įdėti skelbimą dėl savo seno vaizdo kasečių grotuvo. Nors šiais laikais niekas jais jau nesinaudoja, vaikinas nustebo suradęs pirkėją labai greitai.

Apie grotuvo pirkėją Matt nežinojo nieko, išskyrus jo siuntimo adresą. Jis neįsivaizdavo, kad savo senu grotuvu jis nudžiugino pensininką, kuris pirmą kartą pasinaudojo internetu apsipirkinėjant. Tai Matt sužinojo iš laiško, kurį savaitės eigoje jis rado savo pašto dėžutėje.

Reklama

Visų pirma, Matt ir daugybė kitų žmonių šiais laikais negauna daug laiškų pašto dėžutėse, kurie nebūtų sąskaitos ar kiti nemalonūs dalykai. Vaikinas praplėšė ranka užpildytą voką ir jame rado jo pirkėjo vardu Don laišką. Tai nebuvo skundas, kaip iš pradžių pagalvojo vaikinas.

Reklama

Tai buvo 86-erių vyro nuoširdus padėkos laiškas, kuriame buvo kur kas daugiau, nei paprastas “Ačiū”. Jame Don papasakojo, kad neseniai rado savo senas vaizdo kasetes, kurių jis nematė keletą dešimtmečių. Jis gavo grotuvą ir turėjo sunkumų jį pajungiant, tačiau taip buvo ne dėl neveikiančio grotuvo, o dėl seno Dan amžiaus.

Vyras peržiūrėjo niekada nematytą savo išėjimo į pensiją vakarėlio įrašą ir žavėjosi matydamas visus kur kas jaunesnius, nei dabar. Jis pasimėgavo peržiūrėdamas savo vestuvių įrašą, kuriame jis matė daug žmonių, kurių jau nebėra tarp gyvųjų. Dan prisiminė daugybę akimirkų, praleistų su šeima, kurių jis nebūtų pamatęs be Matt parduoto grotuvo.

Reklama

Vaikinas skaitydamas laišką net nubraukė ašarą, nes tai nebuvo paprastas dėkingumo laiškas. Niekas tokių laiškų dabar tikrai net nerašo! Tai buvo nuostabus priminimas vertinti brangias akimirkas, įamžinti jas ateičiai ir prisiminti, kad gyvenimas bėga nenumaldomu greičiu.

Reklama

“Aš pamaniau, kad Jums bus gera žinoti, kiek malonumo suteikė man jūsų parduotas daiktas” – laišką užbaigė Don. Matt pasidalino Don laišku internete, kur sentimentalūs senolio žodžiai sušildė tūkstančius širdžių. Labai tikėtina, kad Don nesinaudoja internetu ir nė nenutuokia, kad jo padėkos laiškas tapo interneto sensacija. Vaikinas nusprendė parašyti laišką jam atgal ir pranešti apie tai, kokią įtaką jis padarė ne tik jam, bet ir tūkstančiams kitų žmonių.

Reklama