Skip to main content

Vėžiu serganti mergina išpildė savo svajonę sušokti pasakiškas vestuves, tačiau išaiškėjusi tiesa lėmė jos povestuvinę kelionę į kalėjimą

Toni Standen iš Jungtinės Karalystės visus savo artimuosius, draugus ir pažįstamus sujaudino žinute, kurią ji pasidalino savo Facebook paskyroje. 29-erių mergina atskleidė kraupią diagnozę – ji serga sunkia vėžio forma ir gyventi jai likę tik pora mėnesių. Visiems, kas pažinojo Toni tai buvo labai liūdnos žinios, tad merginą užlūdo palaikymo žinutės.

Reklama

Tačiau niekas nežinojo, kad tai buvo didelis gerai suplanuotas šou. Toni buvo sveika, o savo istoriją išgalvojo tam, kad manipuliuojant žmonėmis paskatinti juos suaukoti pinigų. Kvailinti kitus jai sekėsi puikiai – ji su smulkiausiomis detalėmis sugebėdavo artimiesiems pasakoti, kaip vyksta jos gydymas, kaip ji jaučiasi ir kaip prognozės yra vis dar neaiškios.

Tam, kad atrodyti įtikinamiau, mergina net nusiskuto visus plaukus. Paveikti gaileščio, jos artimieji net suorganizavo aukų kampaniją jos svajonių vestuvėms. Iš viso jai artimieji, draugai ir pažįstami suaukojo per 9.5 tūkstančio eurų.

Reklama

Vietinis verslininkas, sužinojęs jos istoriją, paaukojo net 3.5 tūkstančių eurų jos svajonės išsipildymui. Niekam nekilo jokių įtarimų, nes Toni sugebėjo savo istoriją idealiai išlaikyti net keletą metų. Atšokusi gražias vestuves, Toni su vyru keliavo į Turkiją, o paskui ir į kitas Europos šalis.

Reklama

Tačiau su laiku jos draugėms pradėjo kilti daug klausimų dėl draugės sveikatos ir jos istorijos. Tad vieną dieną jos išdrįso paklausti Toni, ar ji iš tikrųjų serga ir ar ji neapgaudinėja visų aplinkinių. Tada klausimais apipilta mergina palūžo ir akistatoje su draugėmis ji pripažino tiesą.

Štai tada istorija pateko ir į teisėsaugos akiratį, nes tokios istorijos su manipuliacijomis gauti materialinei naudai yra gryniausias nusikaltimas. Toni istorija pasiekė ir teismą, kuriame ji pripažino savo kaltę. Anot teisėjo, pats šlykščiausias dalykas yra tas, kad ji savo melagystes kūrė ir palaikė tokį ilgą laiką.

Reklama

Ji išdavė visų pasitikėjimą ir pasinaudojo gerumu savanaudiškiems tikslams. Blogiausia buvo tai, kad savo melagystes ji dar labiau pablogino duodama interviu vietinei žiniasklaidai, taip sukeldama dar didesnį nepelnytą gailestį savo išgalvotai situacijai.

Reklama

Teismo nuosprendžiu Toni turi grąžinti pinigus verslininkui, paaukojusiam jai didžiausią sumą. Tačiau Toni neišvengė ir laiko už grotų, kur ji praleis 6 mėnesius tam, kad apgalvotų savo veiksmus. Internetas ir socialiniai tinklai paskutiniu metu tapo puikia platforma, kur žmonės, kuriems iš tiesų reikia pagalbos, gerų žmonių dėka iš viso pasaulio gali ją gauti. Tačiau tokios istorijos kaip ši įrodo, kad visur, kur yra galimybė, ja pasinaudoti norės ir nedori asmenys. Verta likti budriems ir neaukoti pinigų bet kam, nepatikrinus tikrosios istorijos.

Reklama