Skip to main content

Vieniša mama ir jos 4 vaikai staiga tapo benamiais, tačiau jos bendradarbės ir nepažįstamųjų dėka viskas pasikeitė

Stogas virš galvos – tai kone vienas svarbiausių žmogaus išgyvenimui būtinų dalykų. Vieta, kurią galima vadinti namais – tai ne tik prieglobstis nuo šalčio ar lietaus. Tai vieta, kur žmogus gali jaustis ramus, saugus ir atsipalaidavęs. Tad vieną baisiausių košmarų netenkant stogo virš galvos šiemet patyrė mama su 4 vaikais ant rankų iš Hjustono, Teksaso.

Reklama

Kenia Madrigal buvo iškraustyta iš namų Hjustone po to, kai prarado darbą, o naujo susirasti niekaip nesugebėjo dėl pandemijos. Mama ir jos vaikai buvo priversti gyventi savo automobilyje. Nakčiai šeima įsitaisydavo ištiesus automobilio sedynes – priekyje miegodavo mama ir vyresnėlis, o mažyliai miegodavo gale.

Galiausiai dėl uždarytų mokyklų vaikams teko visą laiką leisti su mama, nes daugiau niekam nebuvo galimybės juos prižiūrėti. Galiausiai susiradusi naują darbą, Kenia vis vien negalėjo sukaupti užtektinai naujai buto nuomai, o vargingai gyvenančios šeimos be garantijų niekas ir nenorėjo priimti į nuomininkų gretas.

Reklama

Tačiau sunkiai besiverčiančiai šeimai nusprendė padėti naujoji Kenia bendradarbė Chelsea Monroe. Moteris slapta sukūrė lėšų rinkimo kampaniją, kurios tikslu buvo surinkti 800 dolerių bent mėnesio nuomai. Niekas net nesapnavo, kad kampanija pradės sklisti it ugnis ir šeimai netrukus geradariai suaukojo net 74 000 dolerių.

Reklama

Sužinojusi, kaip dosniai jai pagelbėjo nepažįstamieji iš visos šalies, Kenia nesulaikė ašarų. gavusi pagalbą, 29-metė surado nuostabų namą, kuriame jos 4 atžalos galės pagaliau gyventi ramiai, saugiai ir laimingai.

Video anglų kalba:

Reklama