Skip to main content

Vienturčiui dvimečiui karantino metu labai trūko draugų. Tai, kas tapo vaiko paguoda, šiurpino ne tik mamą, bet ir visus aplinkinius

Vaikų fantazija yra nuostabus dalykas, ypač kai ji pasireiškia jų kūryboje ar žaidimuose. Tačiau tikriausiai visi tėvai gali paliudyti, kad kartais vaikų fantazija su išgalvotais nematomais draugais ir istorijomis gali net išgąsdinti.

Reklama

27-erių Abigail Brody buvo labai gaila savo dvimečio sūnaus Theo, kai prasidėjo pasaulinė pandemija. Iki šios dienos jau beveik metus daugybė vaikų negali susitikti ir laisvai žaisti ir bendrauti. Jaunai mamai (kaip ir milijonams kitų mamų) teko pasitelkti pačius įvairiausius būdus, kaip užimti savo vaiką.

Be abejonės, jam netrūko nei žaislų, nei žaidimų su savo tėvais, tačiau Theo akivaizdžiai trūko kompanijos. Vieną dieną visa šeima ruošėsi išvykai prie ežero. Prieš išvykstant Abigail nusprendė susitvarkyti rūsį, iš kurio ji ištraukė pačių įvairiausių daiktų.

Reklama

Tarp jų buvo šeimos Helovyno dekoracijos, viena iš kurių buvo suaugusio žmogaus dydžio skeletas. Jauna mama net negalėjo įsivaizduoti, kas jos laukė tą dieną ir ištisas savaites po to. Theo visiškai neišsigando keistai atrodžiusio kaulėto skeleto ir panoro su juo žaisti. Jis nuo pat pirmų minučių pradėjo įsivaizduoti, kad skeletas yra jo draugas vardu Benny.

Reklama

Tą dieną Theo atsisakė net kelti koją į automobilį išvykai be savo draugo. Po ilgų derybų ir bandymų palikti skeletą namie, Abigail nusileido sūnaus reikalavimams ir pasiėmė skeletą Benny kartu. Mama susitaikė, kad sulauks keletos kreivų žvilgsnių, tačiau nepaisant to, jos sūnaus prašymas juk niekam nekenkė.

Daugumai bus sunku tuo patikėti, tačiau nuo tos dienos mažasis Theo buvo neišskiriamas su nauju įsivaizduojamu draugu. Abigail net nusileido ir nebe žiūrėjo į tai kaip į kažką nenormalaus ir leido Benny keliauti su jais net į parduotuvę ir visur kitur, kur šeima bekeliautų.

Reklama

Abigail pasidalino savo kuriozine vaiko naujojo draugo istorija ir ji sulaukė nepaprastai didelio dėmesio. Iš tikrųjų, ne kasdien sutiksite dvimetį, kurio geriausias draugas yra žmogaus ūgio kaulėtas skeletas, kuris šiurpina net suaugusiuosius.

Reklama

Ši istorija akimirksniu išplito kaip ugnis ir dėl to, kad pažiūrėjus iš šono mažo vaiko vaizdelis su skeletu pašonėje tikrai sukelia daug juoko. Skeletas Benny tapo labai artimas Theo, kuris savo naujam draugui skaito knygas ir be jo sėdinčio šalia nebe eina miegoti.

Mamai nebeliko nieko kito tik įamžinti šias juokingas ir mielas akimirkas, kurias bus smagu prisiminti po daugelio metų.

Reklama