Skip to main content

Visą gyvenimą buvęs apkūnus vaikinas atsikratė pusės savo svorio, tačiau jis tai darė ne dėl savo sveikatos ar išvaizdos

Tikriausiai nėra nieko svarbiau už artimųjų gerovę ir sveikatą. Visi pergyvename, kai mūsų artimas suserga ar jam reikia pagalbos. Jonathan Coronado sužinojo, kad jos mažosios sesutės gyvybei gresia pavojus, todėl jis nedelsdamas nutarė padėti.

Reklama

Trylikametei Denise skubiai reikėjo skubios inksto transplantacijos, nes jos gyvybę palaikė tik pastovūs dializės seansai. Nors Jonathan buvo tinkamas paaukoti savo sesei inkstą, jo svoris buvo pernelyg didelis operacijai.

Matydamas, kaip jo sesers gyvybė priklauso nuo ištisinio ir varginančio kraujo valymo per dializės aparatą, jis rado motyvaciją savyje pasikeisti ir numesti svorio. Jonathan visada buvo apkūnus. Jis nemėgo matyti save veidrodyje ir nuotraukose, todėl net supyko ant žmonos, kai ši savo Facebook paskyroje pasidalino jų vestuvių nuotrauka.

Reklama

Jam buvo sunku priimti savo išvaizdą, tačiau jam visada trūko stiprybės žengti pokyčių link. Vyras atskleidė, kad vienas svarbiausių būdų atsikratyti svorio – tai labai tvirtai to norėti. Jis gyvenime visada stokojo stiprybės atsispirti skanesniam ir mažiau sveikam maistui.

Reklama

Pamažu jam teko atsisakyti gazuotų gėrimų, sausainių, duonos. Jis daugiau judėjo ir vos ne iš karto pamatė pokyčius. Kuo daugiau svorio jis atsikratė, tuo didesnis užsispyrimas vedė Jonathan jo tikslų link.

Svorio metimo proceso pradžioje vyras svėrė 165 kilogramus. Per mažiau nei metus jis iš viso atsikratė pusės savo svorio ir galiausiai svėrė 88 kilogramus. Jis buvo pasiruošęs gulti ant operacinio stalo ir pagaliau suteikti sesei šansą gyventi normalų gyvenimą.

Reklama

Jonathan po operacijos namo išleistas buvo jau kitą dieną. Denise užtruko kelias dienas kol jos padėtis stabilizavosi, tačiau jos sveikata nuo to laiko tik gerėjo. Ji galėjo vėl užsiimti savo bendraamžiams įprastomis veiklomis ir nesijaudinti dėl savo savijautos.

Reklama

Dabar mergina yra puiki mokinė ir laiminga paauglė, kuri pagaliau gali gyventi įprastą gyvenimą. Jonathan džiaugiasi matydamas savo laimingą sesę, tačiau jis neslėpė pasitenkinimo pačiam pradėjus gyventi kitokį gyvenimą. Vyras pripažino, kad jo savijauta yra geriausia gyvenime ir jis nesigaili nė vienos minutės, kurias skyrė pastangoms pakeisti tiek savo, tiek sesės gyvenimą.

Reklama