Skip to main content

Visi pakraupsta sužinoję, kas rūpinasi 330 sveriančia moterimi jos namuose. Moteris nusprendė keistis ir dabar gyvena kitokį gyvenimą

Ashley Dunn Bratcher pasiekė savo kritinį ir mirtinai pavojingą tašką gyvenime tada, kai jos svarstyklės rodė 330 kilogramus, o judėti net savo namuose buvo jai beveik neįmanoma misija. Ashley sutiko nusifilmuoti laidoje apie nutukusius žmones, nes tai atrodė jai vienintelis būdas sulaukti profesionalios pagalbos.

Reklama

Pati Ashley niekaip negalėjo savarankiškai įveikti savo priklausomybės nuo maisto, kuri prasidėjo dar ankstyvoje vaikystėje. Mergaitė su broliu ir sesute augo labai sudėtingoje šeimoje. Jų tėvai išsiskyrė, kai vaikai buvo dar labai maži. Visos trys atžalos liko gyventi su mama, kuriai jie nerūpėjo.

Ashley mamai visada labiau rūpėjo jos pačios priklausomybė nuo narkotikų. Vaikus prižiūrėjo auklė, kurios vyras žagino Ashley, kai jai buvo vos 6-eri. Jau tada buvo matyti, kad mergaitė vienintelę paguodą ir laimę gyvenime jaučia valgant daug maisto.

Reklama

Mergina užaugo su daugybe psichologinių problemų, kurias ji uždengė dideliais kiekiais maisto. Vėliau Ashley gyveno su tėčiu, tačiau praeities skauduliai sekė ją ir toliau. Ji buvo labai nelaimingas vaikas, o būdama vos šeštoje klasėje ji svėrė jau apie 120 kilogramų.

Reklama

Mokyklą mergina baigė artėdama prie 200 kilogramų ribos. Nepaisant visko, dar mokykloje ją pamilo jos dabartinis sutuoktinis, su kuriuo ji susilaukė sūnaus Patrick. Tačiau laidoje Ashley su ašaromis papasakojo kone labiausiai šokiruojantį dalyką. Būtent 5-erių sūnus yra pagrindinis jos pagalbininkas namie.

Nors Ashley dar galėjo pasirūpinti savimi duše ar tualete, visus kitus buities darbus atliko berniukas. Jis paduodavo mamai valgyti, skalbė drabužius, paduodavo viską, ko negalėdavo pati pasiimti Ashley. Mergina laidos filmavimo metu negalėjo išstovėti ilgiau keletos minučių. Kiekvienas jos judesys kėlė didelį skausmą.

Reklama

Nors Ashley turėjo didelį bagažą psichologinių problemų ir labai žalingų įpročių, tačiau jai buvo suteikta profesionali pagalba, kuri ir yra šios laidos pagrindinis tikslas. Ashley buvo atlikta skrandžio mažinimo operacija, tačiau tai buvo tik labai maža dalis jos pokyčių, kurie turėjo įvykti.

Reklama

Tie, kas galvoja, kad skrandžio mažinimo operacija yra lengvas sprendimas – labai klysta.” – kalbėjo moteris. Jai teko keisti ne tiesiog valgymo įpročius, tačiau spręsti visas psichologines problemas, kurios ir stūmė ją kasdien valgyti milžiniškas porcijas. Moteris buvo užstrigusi užburtame rate – ji valgė, nes jautėsi blogai ir ji jautėsi blogai, nes per daug valgė.

Tačiau sulaukusi palaikymo moteris sugebėjo iki šios dienos numesti beveik pusę savo svorio. Ji vėl gali aktyviai judėti, dalyvauti sūnaus gyvenime, žaisti su juo ir būti normalia mama. Nors jos kelionė yra dar toli nuo finišo tiesiosios, tačiau Ashley jau dabar džiaugiasi, kad įvyko realūs pokyčiai.

Kai labai gerai pagalvoji apie tai, kokį gyvenimą ji gyveno ir kiek daug darbo ji įdėjo į jo pokyčius, labai džiugu matyti moterį, kuri gali vėl šypsotis.

Ashley istorios pradžia laidoje anglų kalba:

Reklama