Skip to main content

Vyras dėl progresuojančios demencijos pamiršo, kad kažkada vedė savo žmoną. Jis uždavė klausimą, kuris ją nepaprastai nustebino

Tikriausiai nėra nieko skaudžiau nei matyti artimą žmogų, kuris iš lėto yra pasiglemžiamas klastingos ligos. Ar tai būtų fizinė degradacija, ar protinė – tai dažnu atveju yra lėtas ir skausmingas etapas tiek pačiam sergančiajam, tiek jo aplinkai. Senatvinės proto ligos yra ypač skaudžios, nes jos dažnai atima tai, kas žmoguje yra labai brangu – jo prisiminimus.

Reklama

69-erių Anna Duncan su savo 71-erių vyru Bill susipažino dar 1989-aisiais, o santuokos įžadus vienas kitam tarė 2007-ais. Jie visada turėjo labai stiprų ryšį, draugystę ir didelę meilę, tačiau jų gyvenimus sukrėtė 2010-aisiais Bill gauta diagnozė – demencija. Pora neturėjo jokio kito pasirinkimo, tik susigyventi su šia diagnoze ir džiaugtis kiek įmanoma kiekviena Dievo duota geros savijautos diena.

Laimei, Bill liga neprogresavo labai ilgą laiką ir jo protas ir prisiminimai buvo išlikę net iki 2019-ųjų, tačiau tais metais viskas pradėjo keistis. Jis staiga pradėjo pamiršti vis daugiau ir daugiau detalių iš jų gyvenimo. Anna suprato, kad jos vyras pamiršo kas ji jam yra ir kad jie yra susituokę. Bill tai parodė kai jie abu dalyvavo artimųjų vestuvėse ir Bill pasakė, kad pats norėtų vestuvių.

Reklama

Anna kartais jis interpretuodavo kaip slaugę, tačiau vis labiau jai rodydavo dėmesį kaip savo mylimai merginai. Netrukus po artimųjų vestuvių jis paklausė Anne, ar ji ištekėtų už jo. Anna tikrai labai nustebo dėl jo klausimo, tačiau ji galvojo, kad kitą dieną jis apie tai pamirš.

Reklama

Tačiau kai po dienos Bill vis dar klausė “tai kada susituoksime?“ , Anne neliko nieko kito tik suorganizuoti judviejų vestuves. Jos vaikai labai džiaugėsi idėja ir manė, kad geros emocijos bus labai į naudą jų patėviui.

Netrukus visa šeima gražią šeštadienio popietę šeimos sodelyje apsikeitė santuokos įžadais dar kartą. Anna vilkėjo baltą suknelę, jie turėjo tortą, dekoracijas, užkandžių ir pačius artimiausius žmones šalia.

Reklama

Anna ir Bill istorija sulaukė didelio Jungtinės Karalystės žiniasklaidos dėmesio. Moteris žurnalistams prisipažino, kad po judviejų atnaujintos santuokos jie gyvena tarsi medaus mėnesio periodą. Jos vyras jaučiasi ypatingai gerai ir rodo labai daug meilės.

Reklama

Jų istorija yra labai geras priminimas, kad nepaisant visų negandų ir klastingų ligų, tikra meilė gali išgyventi net po to, kai jos dalis išnyksta iš atminties. Tai tikriausiai geriausias įrodymas, kad už viską stipresnė yra meilė. 

Reklama