Skip to main content

Vyras laimėjo loterijoje 22 milijonus dolerių. Jis iš karto paskambino draugui, kuriam davė pažadą prieš 28 metus ir pasielgė taip, kaip pasielgtų retas

Tikriausiai kiekvienas žmogus norėtų laimėti loterijoje, tačiau toli gražu ne kiekvienas kas savaitę perka bilietus ir bando savo laimę. Kai kurie žmonės yra tokie azartiški, kad visą savo gyvenimą išleidžia po kelis eurus ar dolerius į savaitę su viltimi laimėti didįjį prizą.

Reklama

Vienas vyras iš Viskonsino valstijos ne tik sulaukė savo laimės valandos, bet ir papasakojo apie savo draugą, su kuriuo jie turėjo susitarimą dar 1992 metais. Būtent tais metais Viskonsine buvo pradėta prekiauti “Powerball” loterijos bilietais, kuriuos pirko du draugai Tom ir Joseph.

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Tais metais jie sukirto rankomis ir davė vienas kitam pažadą. Jeigu vienas iš jų laimėtų didįjį prizą loterijoje, jie jį pasidalintų pusiau. Metai bėgo, vyrams loterijoje nesisekė, tačiau jie per daug dėl to nepergyveno.

Reklama

Tom ir toliau pirko kas savaitę po bilietą ir laukė savo sėkmingos dienos. Jis nė nenumanė, kad ta diena pagaliau ateis ir jo rankose bus bilietas, kuris laimėjo net 22 milijonus dolerių. Ši milžiniškas laimėjimas vyrui tiesiog atėmė žadą, bet jo atmintyje iš karto grįžo prisiminimas iš 1992-ųjų pažadas draugui.

Reklama

Draugas Joseph neteko amo kai sužinojo, kad iš niekur nieko tapo milijonieriumi. Tai buvo tik žodinis paprastas susitarimas tarp dviejų vyrų, kuris niekaip Tom negalėjo sutrukdyti pasilikti visą laimėjimą sau. Tačiau Tom pasielgė garbingai ir loterijos būstinėje atsiimti laimėjimo jie pasirodė kartu su Joseph ir jo žmona.

Ši istorija sulaukė didelio dėmesio, nes tai buvo nepaprasta situacija. Tai buvo puikiausias ilgos dviejų vyrų draugystės ir duoto žodžio tęsybų pavyzdys. Iš tiesų Tom suvokė, kad ši milžiniška suma yra tikrai per didelė ir jam visiškai nebuvo gaila dalintis aukso puodą pusiau. Net ir padalintas laimėjimas buvo protu nesuvokiamas turtas abiems šeimoms.

Reklama

Dabar abu vyrai ir jų žmonos gali džiaugtis senatve pilnatvėje, džiaugtis pritekliumi ir leisti laiką su vaikais ir anūkais. Pagal loterijos taisykles vyrai turėjo pasirinkti – gauti pinigus dalimis ar mažesnę sumą (16.7 mln) iš karto. Pasirinkę pastarąją opciją abi šeimos atskaičiavus mokesčius namo išsivežė po 5.7 milijono.

Reklama

Nors suma buvo ir mažesnė, tai vis vien buvo labai dideli pinigai abiems šeimoms. Kalbėdami su žiniasklaida vyrai nelabai galėjo prisiminti, kaip tiksliai įvyko tas susitarimas. Jie tikriausiai tuo metu pirko bilietą per pusę ir tiesiog sugalvojo tokį susitarimą.

Tai buvo paprastas sukirtimas rankomis ir svajonė, kurios išsipildymo abu jie nesitikėjo. Štai tokia nuostabi istorija priminė, kokia stipri gali būti draugystė ir kaip svarbu yra tesėti savo duotą žodį. Tom yra labai geras draugas, kuriam duotas pažadas yra šventas ir jis tą įrodė kuo puikiausiai.

 

Reklama