Skip to main content

Vyras netikėtai surado išbadėjusį ir iškankintą haskį. Jis nusprendė juo pasirūpinti, o šuns transformacija sujaudino tūkstančius

Rico Soegiarto tiesiog ėjo įprastu maršrutu iš darbo, kai pamatė vaizdą, kuris jį nepaprastai šokiravo. Jis žinojo kokia bloga yra situacija su benamiais šunimis jo šalyje, tačiau šio keturkojo būklė buvo praščiausia, kokią jis buvo matęs.

Reklama

Iš pirmo žvilgsnio jis nė negalėjo suprasti, kokios veislės šuo čia gali būti, tačiau pastebėjęs unikalias šuns akis jis suprato, kad šis šuo yra panašus į Sibiro haskį. Jo gilios šviesiai mėlynos akys buvo labai liūdnos, o jo kūnas atrodė kaip ant mirties ribos.

Šuo vos galėjo pastovėti. Rico neturėjo kitos išeities tik padėti jam, nes palikti šunį mirti jam neleido sąžinė. Paėmęs šunį ant rankų vaikinas jautė, kad iš keturkojo likę yra tik kaulai ir oda.

Reklama

Pirmas dalykas, ko sulaukė keturkojis, tai didelė porcija skanaus maisto. Jis akivaizdžiai badavo jau labai ilgą laiką, nes indelį ištuštino akimirksniu. Tada Rico nuprausė šunį norėdamas atidžiau apžiūrėti jo būklę ir atsikratyti blusomis ir kitomis bakterijomis.

Reklama

Nors iš pradžių atrodė, kad šuo neišgyvens, tačiau jau po maudynių jis turėjo žymiai daugiau energijos. Rico atsirado viltis, kad šuo grįš į savo sveiką būklę, tad pavadino jį Viltimi (angl. Hope). Po vizito pas veterinarą šuo jautėsi vis geriau ir geriau. Lėtai tačiau užtikrintai jis priaugo svorio ir keitėsi drastiškai.

Po kurio laiko Viltis atrodė ne ką prasčiau nei kiti sveiki laimingi šunys. Ji tapo geriausia drauge savo naujajam šeimininkui ir visą laiką leidžia būdama šalia. Savo pavyzdžiu vaikinas norėjo paskatinti ir kitus Balio salos gyventojus, pasirūpinti beglobiais gyvūnais, kurių saloje yra nepaprastai daug.

Reklama

Balyje, kur vaikinas gyvena, gyvūnų priežiūra turi daug spragų. Dažnai žmonės nori turėti sarginį šunį namie, tačiau kai šuo atsiveda šuniukų, jie yra tiesiog išmetami gatvėn. Nors saloje gyvena daug neatsakingų žmonių, tačiau tokių geradarių kaip Rico taip pat daugėja.

Reklama

Dabar vaikinas kartu su savo mergina rūpinasi jau net 5 šunimis, kuriuos pora išgelbėjo kone iš mirties nasrų. Šio keturkojo transformacija yra puikus pavyzdys, kaip šiek tiek meilės ir rūpesčio gali daryti stebuklus.

Reklama