Skip to main content

Vyras norėjo nusipirkti seną beisbolo lazdą už dolerį, tačiau jis nusprendė atskleisti pardavėjai tiesą apie jos parduodamą daiktą

Sutikime – sąžiningumas yra viena iš tų žmogaus kertinių savybių, kuriomis neįmanoma nesižavėti. Tačiau sąžiningumu pasižymi toli gražu ne kiekvienas. Ypač sendaikčių turguose ar paprastuose daiktų išpardavimuose šalia namų – žmonės, ieškantys brangių laimikių tik ir ieško nieko savo daiktuose nesusiprantančio žmogaus.

Reklama

Bruce Scapechhi turi didelę aistrą sendaikčiams ir jų paieškoms. Dėl to jis niekada nepravažiuoja pro šalia namų žmonių surengtus daiktų išpardavimus. Vieną dieną jis atvyko ir šalia Sue McEntee namų. Moteris atliko didelę pavasarinę tvarką savo namuose ir norėjo atsikratyti viso šlamšto ir nereikalingų daiktų.

Bruce atidžiai tyrinėjo visus daiktus, tačiau vienas ant žemės gulintis daiktas jam priminė kai ką, ką jis yra matęs istorijos knygose. Ant žemės gulėjo sena beisbolo lazda, tačiau Bruce akis pastebėjo detales, kurios jam sufleravo apie tos lazdos pirminį šeimininką. Jis apžiūrėjęs lazdą paklausė, kiek Sue nori už ją pinigų.

Reklama

“1 dolerio užteks” – pasakė moteris, o Bruce suvokė, kad jai tai tiesiog eilinė lazda. Jis paprašė jos atnešti paprastą pieštuką, nes jis nori kai ką išbandyti. Jis patrynė pieštuko galą ten, kur buvo beveik nusitrynęs išraižymas. Tačiau gudrybės pagalba išryškėjo to daikto paslaptis.

Reklama

Ši beisbolo lazda dar praėjusio amžiaus 4 dešimtmetyje priklausė beisbolo legendai Jack Roosevelt Robinson. Tie, kas domisi šio sporto istorija, šis vardas buvo tikrai žinomas. Tai buvo pirmasis afroamerikietis, žaidęs profesionalų lygoje.

Sue prisiminė, kad jos dėdė žaidė vienoje komandoje su šiuo žaidėju, tikriausiai tokiu būdu jos šeimoje ir buvo legendos beisbolo lazda. Bruce pasielgė sąžiningai ir nenukniaukė tokio didelio laimikio beveik už dyką. Jis nusprendė atskleisti moteriai tikrąją lazdos vertę ir pasiūlė jai ją pasilikti.

Reklama

Sue buvo labai dėkinga ir priblokšta tokio nepažįstamojo sąžiningumo, tačiau dabar ji kur kas atsargiau saugos galimai tūkstančius dolerių kainuojančią beisbolo istorijos dalelę. Moteris nusprendė pasilikti daiktą kaip relikviją šeimoje, todėl ji apsigalvojo dėl jos pardavimo.

Reklama