Skip to main content

Vyras nusipirko 7 virtuvės spinteles iš Ikea ir panaudojo jas genialiam projektui miegamajame, o rezultatas apstulbino visus

Tikriausiai kiekvienuose namuose rastume ką nors iš populiaraus baldų tinklo parduotuvės Ikea. Kai šis švedų baldų gamintojas įžengė į Lietuvos rinką, daug šeimų sugebėjo patrauklesne kaina turėti gražius ir funkcionalius namus. Kadangi visi Ikea baldai yra surenkami paties pirkėjo, egzistuoja galimybė iš visai kitos paskirties baldų sukurti kai ką originalaus, tereikia šiek tiek fantazijos.

Reklama

Štai vyras vardu Chris sugalvojo pritaikyti Ikea paprastas virtuvės spinteles ir sukurti iš jų lovą ant pakylos, kuri ne tik atrodytų gražiai, bet turėtų labai daug vietos daiktams sudėti. Vyras nė nesitikėjo, kad jo projektas sulauks didelio dėmesio, tačiau jo genialūs sprendimai sulaukė net 32 milijonų peržiūrų!

Didelis susidomėjimas tik dar kartą įrodė, kad žmonės trokšta naujų idėjų projektams už prieinamą kainą. Pirmiausiai vyras sukūrė projektą ant popieriaus, kuriame apskaičiavo, kiek kokio dydžio spintelių jam prireiks.

Reklama

Jis nusipirko 4 didesnio dydžio spinteles ir 3 skirtingų matmenų spinteles laipteliams. Jis pilnai surinko visas nupirktas spinteles pagal instrukciją, tik paliko vieną iš didesnių spintelių surinktą, bet be galinės sienelės.

Reklama

Tai bus spintelė, per kurią galima bus patekti po lova. Jis išdėliojo spinteles pagal planą, sutvirtino jas tarpusavyje varžtais. Tada jis prie sienos pritvirtino lentą, kuri bus atraminė čiužinio pagrindui.

Tokias pačias lentas vyras sutvirtino ir prie spintelių vidaus iš visų pusių. Tada atėjo laikas vidurinei atramai, kuri atlaikys pagrindinį svorio krūvį. Tada vyras jau buvo pasiruošęs supjaustyti lentas lovos grotelėms.

Reklama

Pritvirtinęs jas su prieš tai prie sienų ir spintelių prisuktu rėmu jis jau galėjo uždėti čiužinį ir patikrinti konstrukcijos tvirtumą.Visus vidinius kampus sutvirtinęs specialiais kampučiais vyras garantavo, kad spintelės nejudės ir bus stabilios.

Reklama

Galiausiai uždengęs kraštus dekoratyvia danga ir prie laiptelių pritvirtinęs išpjautus kilimėlius jis baigė projektą vos per 6 valandas.Vyras įrodė, kad turint šiek tiek fantazijos galima sukurti baldą kambariui, kuriame nėra per daug vietos, bet kur norisi turėti daug vietos daiktų laikymui.


Pažiūrėkite visą išsamų Chris pasakojimą apie projektą jo populiariame video:

Reklama