Skip to main content

Vyras pamiršo uždaryti namų duris, tad visą naktį jos liko atviros. Šeima nustebo ryte pamačiusi, kad namuose apsilankė net du nekviesti svečiai

Mūsų dienomis vis daugiau žmonių investuoja į savo namų saugumą, į signalizacijos ir kitas priemones. Tačiau niekas nėra apsaugotas nuo paprasčiausio neatsargumo, kai pamiršti iki galo uždaryti ir užrakinti duris. Jack Jokinen vos prieš mėnesį su žmona susilaukė kūdikio.  Suprantama, kad nauji tėvai gali būti išsekę ir ne visiškai atidūs.

Reklama

Jack tą vakarą grįžo iš pasivaikščiojimo su jų šuneliu ir netyčia neuždarė durų. Naktį siautusi audra duris pravėrė tik dar labiau, tad viskas, kas buvo jų namų viduje, buvo pasiekiama bet kam. Tačiau 4-tą ryto pabudusi kūdikio maitinimui žmona pastebėjo, kad kažkas ne taip. Ji pažadino vyrą ir norėdama kuo mažiau jį išgąsdinti pasakė, kad viskas yra gerai, tik jų svetainėje yra svetimas užklydęs šuo.

Iš miegų dar nepabudęs vyras negalėjo iki galo suprasti, kaip tas šuo atsidūrė jų namuose. Jų namų visos durys buvo visiškai uždarytos. Jack nusprendė patikrinti vaizdo kamerų įrašą ir pamatė du neįtikėtinus dalykus, nutikusius tą naktį. Pirmas vaizdas, kurį pamatė vyras, tai buvo vos ant trijų letenų paeinantis išsekęs šuo, kuris audros metu ieškojo kur pasislėpti.

Reklama

Atviros jo namo durys kvieste kvietė išsekusį šunį pasinaudoti proga ir rasti saugią vietą pailsėti. Tačiau šuo durų į namus juk neuždarė! Tai, kas vyko daugmaž po pusvalandžio, tiesiog šokiravo detektyvu tapusį Jack. Vidury nakties praeivis pastebėjo praviras Jack namų duris, tačiau laimei tai nebuvo žmogus, turėjęs blogų ketinimų.

Reklama

Vyras priėjo prie durų, bandė ką nors prisikviesti, tačiau nesulaukęs atsakymo jis tiesiog uždarė duris ir nuėjo savais keliais. Jack buvo labai laimingas, kad toks jo žioplumas nepasibaigė dideliais nuostoliais, tačiau jam vis vien liko viena užduotis – sugalvoti, ką daryti su nauju keturkoju namie.

Kartu su žmona apžiūrėję šunį jie suprato, kiek daug problemų turi šis keturkojis. Beveik visos gyvūno letenos buvo su infekcija, per ploną kailiuką švietė jo šonkauliai. Jis neturėjo nei apykaklės, nei čipo. Veterinaras, apžiūrėjęs jo būseną pasakė, kad jei jie paliks šį keturkojį prieglaudoje, jo likimas beveik garantuotai bus labai liūdnas.

Reklama

Tad Jack su šeima nusprendė pasilikti metų amžiaus kalytę ir pasistengti suteikti jai namus, kurių akivaizdžiai ji neturėjo visą savo gyvenimą. Jack pasidalino savo istorija internete ir netrukus jis sulaukė didelio gyvūnų mylėtojų palaikymo dėl savo sprendimo pasilikti tiesiai į jo namus užklydusiu gyvūnu.

Reklama

Jam net buvo suaukota pakankamai pinigų padengti visoms keturkojo gydymo sąskaitoms, kurios viską sudėjus siekė net 15 000 dolerių! Jo istorijai pasiekus vis platesnį skaitytojų skaičių netikėtai atsirado ir geradaris vardu Steve, kurį Jack pažadėjo nusivesti alaus dėl jo gražaus poelgio uždarant jo namų duris.

Visa šeima kurį laiką buvo pasimetusi dėl tokio netikėto jų šeimos papilnėjimo. Tačiau labai greitai visi jautė, kad viskas nutiko ne veltui. Situacija su atviromis durimis galėjo tapto viena baisiausių šeimos naktų, jei į jų namus patektų nusikaltėliai. Vietoje to jie įgijo naują šeimos narį ir naują draugą kaimynystėje!

Reklama