Skip to main content

Vyras parodė du unikalius būdus, kaip ištraukti įsisiurbusias erkes dar būnant miške. Šių būdų genialumu buvo nustebinti milijonai video mačiusių žmonių

Kasmet visi kaip įmanydami ruošiamės šiltajam sezonui, kurį visi mėgstame praleisti gamtoje. Vieni mėgsta degintis ir maudytis prie ežerų, kiti mėgsta traukti į miškus uogauti ar grybauti. Galiausiai yra vietų net miestuose, kurios yra mažiau prižiūrimos ir kuriose veisiasi labai nemalonūs gyviai – erkės. Erkės ir jų sukeliamos ligos yra sena problema, su kuria kovoja kiekviena šeima, mėgstanti pabūti gamtoje.

Reklama

Vienas iš populiariausių ir kone veiksmingiausių būdų apsisaugoti nuo erkinio encefalito yra skiepai, tačiau net ir paskiepyti žmonės negali išvengti erkės įsisiurbimo. Skiepas apsaugo nuo erkių platinamų ligų, tačiau jis neapsaugo nuo elementaraus šio parazito įkandimo ir įsisiurbimo. Kaip žinia, traukti erkes reikia ypatingai atsargiai ir atidžiai, pasirūpinant, kad jokia šio gyvio dalis neliktų įstrigusi odoje.

Nors egzistuoja priemonės ir nedideli elementarūs įtaisai saugiam pašalinimui, neretai norisi atsikratyti parazito kuo greičiau, norint sumažinti tiek ligų riziką, tiek nemalonų pojūtį. Štai viena šeima iš Kijevo susilaukė neįtikėtino populiarumo Youtube svetainėje po to, kai pasidalino dviem genialiais būdais, kaip erkę ištraukti iš odos dar būnant gamtoje. Vitalikas bei Justina Podduvnyje ir jų vaikai labai mėgsta keliauti.

Reklama

Savo kelionių metu jie pasinaudoja daugybe jau egzistuojančių patarimų ir gudrybių stovyklautojams. Jie kuria video ir papasakoja apie savo patirtis, tačiau niekas savo sėkme neprilygo jų video instrukcijomis, kaip ištraukti įsisiurbusias erkes labai genialiais būdais. Pirmas video, kuris iki šiandien yra peržiūrėtas jau 13 milijonų kartų buvo panaudojant paprasčiausią plastikinį butelį.

Reklama

Vitalikas parodė, kad su savimi dažnai nešioja nedidelį plastikinį specialiai šiems parazitams šalinti skirtą įrenginį. Tačiau tada jis parodė, kaip tokį daiktą galima pasigaminti tiems, kas jo neturi ir dar būnant miške nori atsikratyti parazito. Peiliu vyras išpjovė nedidelę plastiko juostelę, kurios gale jis išpjovė V raidės angą.

Ji identiškai replikuoja visiem prieinamą nusipirkti plastikinį įrankį erkėms traukti. Tada jis gyvai pademonstravo, kaip juo reikia apgaubti erkę ir švelniais judesiais sukti plastikinį savadarbį įrenginį. Netrukus erkė buvo ištraukta nepalikus jokių jos likučių. Tačiau sekantis kitame video pademonstruotas būdas iki šios dienos sulaukė jau per 63 milijonus peržiūrų.

Reklama

Jame vyras papasakojo, kad neturint po ranka nei pincento, nei specialaus pagaliuko parazitui pašalinti, galima panaudoti elementariausią siūlą. Vyras pamatė, kad iš automobilyje turimo rankšluosčio yra išlindęs siūlas. Jį nurovus Vitalikas užrišęs vieną mazgą padarė kilpą. Uždėjęs kilpą ant erkės kūno, jis užveržė prieš tai surištą viengubą mazgą.

Reklama

Kai siūlas tvirtai (tačiau ne per tvirtai, tam, kad nesutraiškytų erkės) apgaubia gyvį, vyras pradeda tarp pirštų švelniai sukti abu siūlo galus. Tokiu būdu jis vėl švelniai ir pilnai išsuko ir ištraukė įsisiurbusį parazitą, nepalikęs nei vienos jo kūno dalies odoje.

Problema su erkėmis yra labai opi, ypač tada, kai su kiekvienais metais jų daugėja ir daugėja mūsų pievose ir miškuose. Tikimės, kad Vitaliko ir Justinos video Jums taip pat suteikė vertingos informacijos ir patarimų, kaip sekantį kartą pasielgti, kai smagų poilsį gamtoje sugadins šie gyviai.

Abu šeimos video apačioje:

Reklama