Skip to main content

Vyras savo žmonai santuokos metinėms dovanojo tą pačia dovaną. Šiemet padovanojęs ją, vyras nustebino tiek žmoną, tiek visą šeimą

 

Šiais laikais, kai daugiau nei pusė santuokų pasibaigia skyrybomis, istorijos apie visą gyvenimą trunkančią meilę tikrai sušildo ir įkvepia. Sharon ir Joe Korst santuokos įžadus vienas kitam tarė net prieš 63 metus. Senolius sieja tokia stipri meilė, kuri akivaizdi vos pažiūrėjus į tai, kaip jie vienas su kitu elgiasi ir kaip vienas kitą brangina.

Reklama

Nuo pat jų auksinių vestuvių sukakties Joe sukūrė tradiciją kasmet savo žmonai dainuoti judviejų dainą. Tai buvo dainininko Kenny Rogers baladė „All That You Could Be” buvo idealiausia poros jausmų vienas kitam išraiška. Joe ją dainavo žmonai per gimtadienius, vestuvių metines ir visomis kitomis ypatingomis progomis.

Šią tradiciją stebėjo jų vaikai ir anūkai metų metus, tačiau 2020-aisiais nutiko tai, kas užbaigė gražią tradiciją. Joe patyrė net du insultus, kuriė atėmė senolio atmintį ir gebėjimą kalbėti. Jis privalėjo išmokti kalbėti iš naujo, nes po pirmo insulto vyras sugebėjo pasakyti tik “Aš tave myliu” ir “atsiprašau”. Sharon žinojo, kad šiai tradicijai dėl insulto pasėkmių buvo lemta pasibaigti.

Poros dukra tėčio reabilitacijos metu kalbos specialistei pasiūlė kartu su juo išmokti tėvų meilės dainą, kuri būtų vienas iš tų prisiminimų, kuriuos būtų svarbu atkurti. Gulėdamas ligoninėje Joe iš visų jėgų stengėsi atsiminti dainos žodžius, klausėsi jos be paliovos.

Reklama

Vestuvių metinių dieną 87-erių Joe pagaliau buvo pasiruošęs nustebinti žmoną judviejų daina, kurią jis iš naujo išmoko būtent savo meilei jai išreikšti. Tai buvo ypatinga dovana Sharon, kuri labai sunkiai išgyveno vyro sveikatos pablogėjimą.

Reklama

Jie trumpam grįžo į įprastas vėžias, į savo mielą tradiciją, kuri ir toliau tęsis, nepaisant jokių negandų. Jų dukra Theresa nufilmavo jautrią akimirką, ir pasidalino su visais draugais Facebook tinkle.

Netrukus širdį sušildantis vaizdelis išplito po visą pasaulį ir apie porą jau kalbėjo žinomiausiose JAV pokalbių laidose. Nuostabus video pasibaigė poros bučiniu ir apsikabinimu, o tai buvo pats geriausias vaizdas, kokį galima pamatyti tokiais sunkiais laikais.

Poros istorija video įraše:

Reklama