Skip to main content

Vyras, sutikęs tinkamą merginą, atsigavo nuo priklausomybės heroinui ir pradėjo sveiką gyvenseną. Šiandien pora pasikeitusi neatpažįstamai

Anksčiau jie turėjo daugybę savų problemų, tačiau sutikus vienas kitą, gyvenimas pasidarė gražesnis ir kokybiškesnis. Šiandien fitneso fanatikų pora dalinasi savo istorija, kuri gali įkvėpti ir kitus.

Reklama

Maikas Lakomowskis (31 m.) Iš Teksaso ir jo žmona Ashley (32 m.) sako, jog jie mieliau leidžia savo pasimatymus sporto salėje, nei lankosi prašmatniuose restoranuose gerdami vyną ir valgydami prašmatnų maistą. Pora kartu treniruojasi 5 kartus per savaitę, bei laikosi griežto mitybos režimo. Sporto klube įsimylėjėliai visada stipriai palaiko vienas kitą ir stengiasi maksimaliai išnaudoti laiką padėdami vienas kitam pasiekti kuo geresnių rezultatų.

„Mes turime savų tikslų. Ir mums neįdomu kažkur išeiti išgerti kokio alkoholinio gėrimo ar suvalgyti riebaus mėsainio. Mes žinome ko norime pasiekti ir tai darome kartu. Grįžę namo mes galime kartu gamintis valgyti, vėliau žiūrėti „Netflix” filmus”, – kalbėjo pora.

Tačiau, tai pasiekti nebuvo taip paprasta – tiek Ashley, tiek Maikui anksčiau teko pakovoti su savo problemomis. Anksčiau Maikas turėjo priklausomybę heroinui, o Ashley dar prieš ketverius metus trūkdavo pasitikėjimo savimi.

Reklama

Maikas ir Ashley susitiko prieš septynerius metus. Ir tada jie buvo visai kitokie, nei šiandien. Ashley buvo labai nedrąsi, nepasitikinti savimi. Maikas buvo patyręs avariją ir susilaužęs nosį. Vartodamas vaistus nosiai, vaikinas užsikabino už opiatų. Tada atsirado priklausomybė heroinui.

„Patyriau sunkią priklausomybę narkotikams ir galų gale atsidūriau reabilitacijoje. Praėjo nemažai laiko, kol atsigavau. Nuo tada daugiau niekada nebe vartojau” – pasakojo Maikas.

Reklama

Santykių pradžioje pora susitarė du kartus per savaitę nueiti į sporto salę, kad gyventų šiek tiek sveikiau. Nuo 2016 metų jie nusprendė rimčiau atsiduoti sportui ir pradėjo po penkias intensyvias treniruotes per savaitę su griežtu mitybos režimu ir papildais.

„2018 m. nusprendžiau sudalyvauti savo pirmosiose kultūrizmo varžybose“, – sakė Ashley. „Tai buvo didžiausios mėgėjų varžybos Teksase ir aš užėmiau antrąją vietą.“

Porą pagavo azartas sportui, todėl jie įprastai kasmet pradėjo dalyvauti įvairiose varžybose. Šiandien jie abu dirba fitneso treneriais. Bendras darbas sporto salėje tik dar labiau sustiprina poros santykius.

Reklama