Skip to main content

Vyras tyrinėjo savo kiemą su metalo detektoriumi. Tai, ką jis atrado, atrodė kaip iš fantastinio filmo

Daugelis vaikystėje svajojome atrasti kokį nors lobį, kažką vertingo arba kažką seniai užmiršto. Šiandien gerai paieškojus galima atrasti ne tik veringų brangenybių, tačiau ir seniai užmirštų struktūrų, kurios byloja apie mūsų praeitį.

Reklama

John Sims nusipirko namą iš savo pažįstamo, tačiau tik po sudaryto sandorio vyras atkleidė John, kad kieme yra siurprizas. Jį John turėjo atrasti net su metalo detektoriais, nes kieme tikrai nebuvo absoliučiai nieko neįprasto.

Jis apsišarvojo kantrybe ir sėkmingai per porą dienų tyrinėjimų rado tašką, kuris skleidė didžiausią signalą. Jis pradėjo kasinėti ir pasiekė metalinį dangtį. Pasirodo, tai buvo bunkeris, skirtas apsisaugoti nuo Šaltojo karo bombų atakų. Vėliau jis gavo net bunkerio dokumentus, kuriuose buvo nurodyta bunkerio statybų data – 1961-ieji.

Reklama

John nekantravo pamatyti, kaip viskas atrodo viduje, tačiau tai, ką pamatė, jį tikrai pribloškė. Viskas buvo labai geros būklės! Jis nusileido suktais laiptais žemyn ir atsidūrė kupolo formos patalpoje, kurios sienų storis turėtų atlaikyti net ir didesnės radiacijos dozes.

Reklama

John buvo labai laimingas, kartu su namo pirkimu gavęs tokį bonusą. Jis nusprendė atrestauruoti laiptinę ir sutvarkyti patalpą taip, kad ją galima būtų panaudoti. Nors daugelis siūlė jam ten pasidaryti vyno rūsį ar pramogų kambarį tik sau, jis nusprendė palikti tą pačią patalpos funkciją.

Visame pasaulyje egzistuoja daugybė žmonių, kurie pastoviai ruošiasi karui ar pasaulio pabaigai. Nors John nėra fanatikas, tačiau jis neatmeta galimybės, kad gali ateiti diena, kai reikės tą patalpą panaudoti pagal paskirtį.

Reklama

Dabar bunkeris atrodo  naujutėlis, o viduje vyras pamažu kaupia ypatingas atsargas, skirtas naudoti karo metu. Kadangi mes tikrai niekas niekada nežinosime, ką gali atnešti kita diena, vyrui tikrai pasisekė turėti savo kieme saugų kampelį. 

Reklama

Atsarga gėdos tikrai nedaro, todėl palikti patalpą su jos originalia paskirtimi yra tikrai protingas sprendimas. Video, pateiktame žemiau, John ir kiti specialistai anglų kalba pasakoja apie tokių bunkerių istoriją:

 

Reklama