Skip to main content

Vyras visiškai atsitiktinai pamatė, kaip iškrypėlis vedasi mergaites į miškelį. Netrukus atvyko policija ir neteko žado nuo pamatyto vaizdo

Šiuolaikinis pasaulis yra kupinas pavojų – ypač mažiems vaikams. Kasmet pagrobtų ar išnaudojamų vaikų skaičius auga dideliu tempu. Policija vos spėja gaudyti nusikaltėlius, o tėvai ir artimos aplinkos žmonės turi būti ypatingai budrūs.

Reklama

Nuolatinis nerimas dėl vaikų saugumo tėvams kelia daug streso, todėl mintis, kad tavo artimieji, draugai ir kaimynai nenumatytu atveju yra pasiruošę ištiesti pagalbos ranką, tikrai suteikia šiek tiek ramybės. Viper McDonald dažnai aplinkinių yra klaidingai vertinamas pagal savo išvaizdą.

Nuo galvos iki kojų tatuiruotas stambus vyras daugumai kelia tik pasibjaurėjimą ir baimę, tačiau iš tiesų šis vyras yra labai geras ir mylintis šeimyninis žmogus. Vieną dieną Viper pastebėjo, kaip kaimynų mergaitės žaidžia parkelyje, esančiame priešais jo langus. Prie dviejų sesių priartėjo nepažįstamas vyras su dviračiu, kuris parodė pirštu mergaitėms į šalia parko esantį miškelį.

Reklama

Pamatęs, kad kaimynų mergaitės pradeda eiti su juo ta kryptimi, Viper pakvietė savo žmoną, 16-metį sūnų ir išskubėjo paskui įtartiną tipą. Jų baimės greitai pasitvirtino, nes iš tikrųjų mergaites į mišką nusiviliojo pedofilas, anksčiau teistas už pasikėsinimą išprievartauti 11-metį berniuką. Tvarkingai apsirengęs vyras paprašė jų pagalbos ieškant striukės, kurią jis pametė miškelyje.

Reklama

Mažos mergaitės patikėjo nepažįstamojo pasakojimu ir sekė paskui jį. Tačiau iškrypėlis neįsivaizdavo, kad jį stebi akylus Viper žvilgsnis. Vos prasidėjus miškingai vietai vyras liepė žmonai iškviesti policiją o pats nubėgo sulaikyti iškrypėlį ir prispaudė jį prie žemės, kol atvyko teisėsaugininkai. Pareigūnai nustebo pamatę vaizdą, kaip didelis, tatuiruotas vyras prispaudė ir tvirtai laikė anksčiau jau teistą nusikaltėlį.

Tik dėl Viper aštraus ir greito mąstymo, mergaitės netapo šlykštaus iškrypėlio aukomis. Viper labai dažnai yra klaidingai vertinamas dėl savo išvaizdos, tačiau mergaičių mama nusprendė viešai internete visiems papasakoti, koks šis vyras yra iš tikrųjų didvyris.

Reklama

“Vietoje to, kad dalinčiausi to šlykštaus pedofilo nuotraukomis, aš noriu pasidalinti mano herojaus nuotrauka. Tai – mano kaimynas Viper. Mes pažįstami jau labai seniai ir mūsų draugystei niekada netrukdė jokie mūsų skirtumai. Šiandien esu jam skolinga labai daug, nes tik jo dėka mano vaikai išvengė siaubingos gyvenimo traumos. Šis žmogus yra tas, kuris į vaikų apsaugą žiūri rimtai ir nebijo įsiterpti, kai jaučia pavojų.”

Reklama

Ši situacija tik dar kartą parodo, kad nevalia spręsti apie knygą iš jos viršelio. Šis vyras, kurio dauguma vengia dėl jo išvaizdos, yra būtent toks žmogus, kurį šalia norėtų turėti kiekviena mama. Šio vyro dėka jo aplinkoje tapo vienu iškrypėliu laisvėje mažiau. 

Reklama