Skip to main content

Vyro šuniuką netikėtai užpuolė aligatorius, o įtemptą gelbėjimo operaciją užfiksavo vaizdo kameros

74-erių Floridos gyventojas Richard Wilbanks su savo numylėtiniu šuneliu lemtingą dieną kaip visada išėjo pasivaikščioti šalia namų. Vyras nė nenumanė, koks pavojus laukia jo ir vos trijų mėnesių amžiaus Kavalieriaus Karaliaus Karolio spanielio.

Reklama

Šalia Richard namų esančiame tvenkinyje tykojo aligatorius, kurio iš pradžių vyras nepastebėjo. Staiga laukinis gyvūnas kaip kulka šovė iš vandens ir pagriebė bejėgį šunelį ir nutempė jį į vandenį.

“Aš niekada negalvojau,kad aligatorius gali būti toks greitas. Viskas įvyko taip greitai.”- apie savo išgastį pasakojo Richard. Tačiau net ir tai nesustabdė užkietėjusio medžiotojo pulti gelbėti savo mylimą augintinį iš grobuonies nasrų.

Reklama

Laimei, tai nebuvo gigantiškas aligatorius, kurio užpuolimas pasibaigtų staigia gyvūno mirtimi. Vyras nėrė į vandenį, griebė aligatoriaus galvą ir plikomis rankomis bandė praverti gyvūno nasrus. Intensyviame video matosi, kaip vyras beveik 20 sekundžių grumiasi su aligatoriumi ir galiausiai jam pavyksta išlaisvinti šuniuką.

Reklama

Laimei, keturkojis apsiėjo su maža žaizdele, o vyro rankos – keliais įpjovimais. Floridos valstija garsėja savo laukine gyvūnija, o ypač aligatoriais, kurie yra saugomi. Šioje valstijoje dažnai yra sakoma, kad žmonės gyvena gamtoje ir dalinasi ja lygiavertiškai su laukiniais gyvūnais.

Dažnai, net gyventojų privačiuose kiemuose su jų sutikimu yra instaliuojamos kameros, kurios renka duomenis apie laukinius gyvūnus. Būtent ta kamera ir užfiksavo video, akimirksniu apskriejusį visą šalį.

Reklama

“Šuniukas yra mums tarsi vaikas, todėl aš nedvejojau nė sekundės” – apie savo žygdarbį kalbėjo Richard. Jis kartu su žmona vėliau interviu pripažino, kad turėjo būti atidesni ir visada prisiminti, kad aplink gali būti laukinių gyvūnų.

Reklama

Laukinis gyvūnas visada elgiasi pagal savo instinktus, tad sugyventi aplinkoje su tokiais gyvūnais reiškia ir papildomą žmonių atsakomybę. Galbūt įspūdingiausia ir labiausiai šypseną kelianti video dalis yra ne tik ta, kad šuniukas išgyveno ir viskas pasibaigė laimingai.

Akylūs žiūrovai pastebėjo, kad Richard iki pat pabaigos iš savo burnos nepaleido cigaro, kuriuo pasimėgauti ir buvo išėjęs su augintiniu. Ši laimingai pasibaigusi istorija tiek šio šuniuko šeimininkams, tiek kitų keturkojų šeimininkams priminė, kad visada reikia būti budriems, atidiems ir atsakingiems gyvenant tokioje aplinkoje.

Reklama