Skip to main content

Vyrui subjuro nuotaika pamačius, kad lėktuve šalia jo sėdės mama su kūdikiu. Tačiau jauna mergina labai nustebino savo poelgiu, kuriam ji pasiruošė iš anksto

Ar jums teko kada nors keliauti ir sėdėti lėktuve šalia jaunų tėvų su jų kūdikiais? Kartais tai yra vienas labiausiai erzinančių dalykų lėktuve, kai jūsų malonią atostogų pradžią sugadina svetimų vaikų klyksmai ir isterijos. Tai ne tik neduoda ramybės, bet ir sukelia didelį stresą.

Reklama

Tikriausiai daugelis iš mūsų turime bent po vieną istoriją, kaip kelionė lėktuvu buvo sugadinta kartais neišauklėtų, o kartais tiesiog neramių mažylių, kurie negali nustoti verkti dėl diskomforto. Niekas apie tokį skrydį nesvajoje nei keliaujant į ar iš atostogų, nei grįžtant ar vykstant į darbo kelionę.

Štai vienas vyras pasakoja istoriją, kuri jam nutiko keliaujant iš sunkios jo darbo kelionės. Verslininkai ir kiti reikalais apsikrovę asmenys bando išnaudoti kiekvieną laisvą akimirką darbui arba poilsiui nuo jo. Šis vyras labai norėjo ramiai numigti arba padirbėti su kompiuteriu. Tačiau matydamas artėjančią jauną mamą su kūdikiu rankose į šalia jo esančias vietas, jo nuotaika akimirksniu subjuro. 

Reklama

Jis iš karto mintyse pradėjo nepatenkintai murmėti sau panosėje, tačiau mandagi nepažįstamoji netrukus ištiesė jam ir kitiems aplinkiniams po maišelį. Nedideliame maišelyje buvo prisistatymo laiškelis, pora ausų kamštukų ir skanėstai. Pasirodo, mama labai daug jaudinosi prieš skrydį su savo mažamete dukra žinodama, kad įprastai keleiviai labai skeptiškai žiūri į keliaujančius vaikus.

Reklama

Laiškelyje mergina panoro pristatyti mažąją keleivę šalia sėdintiems. Žinutėje buvo parašyta:

“Mano vardas Madeline. Gruodžio 17-tą man sukaks vieneri ir šiandien aš pirmą kartą skrendu lėktuvu. Aš labai pasistengsiu elgtis gražiai, tačiau noriu iš anksto atsiprašyti jei prarasiu savitvardą ir išsigąsiu, arba mano ausys pradės skaudėti. Mano mama ir tėtis sudėjo šiuos maišelius su keliais skanėstais. Taip pat maišelyje yra ausų kamštukai tam atvejui, jei mano pirmoji vieša serenada nebus tokia maloni klausytis kaip mano mamai ir tėčiui. Linkiu gero skrydžio 🙂 “

Verslininkas iš karto pasikeitė veide ir juo nuotaika pagerėjo. Akimirką jis net susigėdo dėl savo paties minčių ir skeptiškumo, nusistatymo prieš mažylius lėktuvuose. Jis taip pat pastebėjo, kad visi, sėdėję aplink, taip pat šypsojosi.  Toks nedidelis mažo vaiko tėvų rūpestis aplinkiniais labai sužavėjo vyrą ir jis pasidalino nuotrauka internete.

Reklama

Galiausiai, jis papasakojo, kad skrydis praėjo labai sklandžiai ir mažylė buvo puikios nuotaikos. Ji netrukdė niekam todėl tai dar kartą įrodė, kad pirmas įspūdis gali būti dažnai apgaulingas. Tai tik dar kartą parodo, kad ne visi vaikai lėktuvuose yra blogis. Be abejonės, tikriausiai daugybė mūsų gali paliudyti, kaip neatsakingi tėvai net nekreipia dėmesio, jei jų vaikas trukdo kitam keleiviui, tačiau ši istorija parodo, kad atsakingų žmonių tikrai daugiau, nei mes numanome. 

Reklama