Skip to main content

Žinomi pasaulio žmonės, kurie iš tiesų buvo įvaikinti

Steve Jobs

Reklama
Garsiausias mūsų laikų technologijų kompanijos savininkas buvo atiduotas globon vos po savo gimimo 1955-aisiais. Jį netrukus iš kūdikių namų įsivaikino pora iš San Francisko, kurie negalėjo susilaukti savo biologinių vaikų.

Jamie Foxx

Garsus Oskaru apdovanotas aktorius buvo užaugintas biologinės močiutės.

Marilyn Monroe

Reklama

Marilyn Monroe (tikrasis vardas – Norma Jeane Mortenson) gimė birželio 1 dieną 1926-aisiais. Jos biologinė mama tuo metu turėjo nemažai psichologinių problemų, tad mažoji Norma buvo atiduota laikinai globai iki kol jai nesukako 7-eri. Po to, jos motina v4l bandė ją susigrąžinti, tačiau nesėkmingai. Nuo to laiko Norma rūpinosi mamos draugė Grace McKee, tačiau ir ten Norma neužsibuvo ilgai. Jos gyvenime vėliau sekė ilgi metai vaikų namuose ir pas globėjus, iki kol galiausiai ji buvo ištekinta už Grace kaimynystėje gyvenusio vaikino tam, kad Norma nebegrįžtų į vaikų namus. Jai buvo vos 16-iolika.

Nelson Mandela

Reklama

Žymusis politikas ir taikos aktyvistas užaugo vietinės genties vado ir jo žmonos globoje po to, kai būdamas 9-erių metų jis neteko savo biologinio tėvo.

Nicole Richie


Nicole biologiniai tėvai atidavė mergaitę dainininko Lionel Richie ir jo tuometinės žmonos Brenda globai kai jai buvo vos 3 metukai. Šeimos gerai pažinojo vieni kitus todėl tai buvo sprendimas mergaitės labui, užaugti finansiškai geresnėje šeimoje.

Nicole „Snooki” Polizzi

Reklama

Amerikiečių realybės šou žvaigždė gimė Santiago mieste, Čilėje, 1987-ais. Kai jai buvo vos 6 mėnesiai, mergaitę įsivaikino italų amerikiečių šeima iš Niujorko.

John Lennon

Reklama

Garsiausias praėjusio amžiaus muzikantas buvo užaugintas biologinės tetos ir dėdės šeimoje.

Frances McDormand

Oskaro laimėtoja ir garsi aktorė gimė Čikagoje, tačiau buvo įvaikinta kanadiečių šeimos.

Bill Clinton


Buvęs JAV prezidentas gimė praėjus 3 mėnesiams po tėvo mirties. Jo mama, būdama jauna, išvyko studijuoti medicinos ir paliko mažylį auginti savo giminaičiams. Bill augo kartu su savo seneliais, o po 4 metų grįžusi mama susigrąžino berniuką savo globon.

Ray Liotta


Garsus aktorius buvo įvaikintas kai jam buvo vos 6 mėnesiai.

Reklama