Skip to main content

Žmona prašė vyro, prižiūrinčio jų mažylę, dienos metu atsiųsti jos nuotraukų. Mamai pasidarė silpna kai ji pamatė, kaip vyras elgiasi su jų dukra

Motiniškas instinktas yra vienas stipriausių jausmų, kokį gali turėti žmogus. Tą supranta beveik kiekviena mama tiek su kūdikiu rankose, tiek su jau suaugusiais vaikais. Mama amžinai rūpinsis, kad jos atžala būtų saugi ir laiminga. Stephen ir Julia Crowley turi tikrai dideles ir svarias priežastis ypatingai saugoti savo pirmagimę nuo pasaulio pavojų.

Reklama

Kai jų vos 4 mėnesių mažylei Hannah buvo diagnozuota autoimuninė liga, pora nežinojo, kas jų laukia toliau. Jų dukrai buvo atlikta daugybė operacijų, tad jos beveik visa kūdikystė buvo praleista ligoninėse. Laimei, šansas jai gyventi buvo duotas tada, kai iš 27 milijonų kaulų čiulpų donorų visame pasaulyje jai tiko 3 žmonės.

Galiausiai anonime panorusi likti moteris iš Vokietijos Hannah suteikė galimybę normaliai gyventi. Kai jų dukra labai sirgo, pora prarado labai daug galimybių pasidaryti gražių jos nuotraukų. Tad kai mažylė kuo puikiausiai atsigavo po operacijos, jos tėtis ir mama kaip pašėlę fotografavo ją kiekvieną mielą dieną.

Reklama

Stephen šioje šeimoje buvo tas, kas praleido daugiausia laiko su Hannah. Kaip ir kone visos mamos, Julie būdama darbe vis paprašydavo Stephen atsiųsti mažylės nuotrauką ir parodyti, ką smagaus jie veikia. Tačiau moteris pašiurpo, kai gavo vyro nuotrauka virtuvėje su labai nesaugiai pasodinta dukrele šalia peilių ir ugnies.

Reklama

Galima tik įsivaizduoti, kokie jausmai užplūdo susijaudinusią mamą. Tačiau skaniai pasijuokęs Stephen prisipažino, kad visa tai tik fotošopas. Vyras ir toliau perdarė nuotraukas ir įklijavo savo dukters atvaizdą į pačias pavojingiausias situacijas.

Kita nuotrauka buvo su jų dukra kabėjo labai aukštai nuo turėklų, lipo labai stačiomis kopėčiomis ar sėdėjo ant labai pavojingo lieptelio krašto parke. Vyras taip pat dalinosi nuotraukomis savo Instagram paskyroje ir netikėtai gavo labai daug dėmesio, kai jo kūriniais žmonės pasidalino ir visame pasaulyje.

Reklama

Nors daugiausia tėvas sulaukė pozityvių komentarų, atsirado ir žmonių, kurie nesupranta juokelio ir peikia vyrą neva už keliamą pavojų dukrai. Nors nuotraukos atrodo super realistiškos, tai yra tik Stephen nuotraukų apdorojimo talento dėka.

Reklama

Vyras panoro pasinaudoti galimybe ir savo žinomumo pagalba jis papasakojo savo dukters istoriją. Mylintis tėvas siekia, kad kuo daugiau žmonių ryžtųsi tapti ne tik kraujo, bet ir kaulų čiulpų ar organų donorais. Jos dukra turėjo vieną šansą iš 9 milijonų išgyventi.

Tik geros širdies donorų dėka, ji gavo tą itin retą šansą. Jis iš savo patirties kuo puikiausiai žino, kokia svarbi yra donorystė ir kaip tai gelbsti gyvybes visame pasaulyje.

Reklama