Skip to main content

Žmona su vyru gavo Kalėdinę atvirutę nuo anytos, tačiau jos turinys pribloškė ne tik porą, bet ir visą internetą

Praėję metai su visais savo sunkumais pakeitė ne vieno milijono žmonių gyvenimus. Visos iškilusios problemos taip pat dažnai išgrynina tikruosius žmonių veidus, parodant kas tikrai nuoširdžiai tave myli, o kam tu nerūpi.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Viena interneto vartotoja pasidalino iš anytos gautu Kalėdiniu sveikinimu. Mergina norėjo paklausti kitų žmonių, ar jos reakcija į atvirutės turinį yra pernelyg perdėta, ar anyta tikrai elgiasi bjauriai. Mergina su vaikinu per pandemiją prarado darbus, todėl jiems teko kreiptis pagalbos į artimiausius žmones vien tam, kad sugebėti sumokėti komunalinių paslaugų sąskaitas.

Asociatyvi nuotrauka

Jie buvo dėkingi mamai už pagalbą, tačiau gavus jos atvirutę, jie tikriausiai pasigailėjo priimdami jos pagalbą. Gražioje šventinėje atvirutėje ji parašė:
“Su Kalėdomis. Gavote didelę antklodę, 112.40 dolerių sąskaita už telefoną ir internetą apmokėta, 584.89 elektros sąskaita apmokėta. [išleidau] 697.29 dolerius plius dovana. Su Kalėdomis”.

Reklama

Mergina atskleidė, kad tai yra įprastas anytos būdas prikišti viską, ką ji dėl sūnaus ir marčios padaro. Ji užtikrino, kad jie yra dėkingi mamai ir nieko daugiau iš jos tikrai nesitiki, tačiau jos tikslo siunčiant tokias atvirutes jie niekaip nesupranta. Daug internautų pasmerkė tokį mamos elgesį, nes tiesiai šviesiai jie šį “sveikinimą” pavadino paprasčiausia sąskaita – faktūra metų gale.

Reklama

Daugelis sutiko su mergina, kad jei mama nenorėjo ir negalėjo švenčių metu dovanoti dovanų – ji to neprivalėjo daryti. Ji galėjo tiesiog palinkėti vaikams gražių Kalėdų atvirute ir sveikinimu. Kiti žmonės užstojo mamą, kuri gali jausti, kad jos vaikai yra tie nedėkingieji.
Kaip jūs manote, ar anytos elgesys yra toksiškas, ar vaikai klysta?

@sageandwine

Here’s one of THOUSANDS of stories.

♬ original sound – user3837793390001

 

Reklama