Skip to main content

104-erių močiutė slaugos namų darbuotojų paprašė vieno labai keisto prašymo. Sena močiutės svajonė buvo labai keista, tačiau netrukus visi ją įvykdė

Iš senų žmonių galima labai daug išmokti. Gyvenimą nugyvenęs žmogus turi kur kas vertingesnės patirties nei visi vadovėliai ir knygos kartu sudėti. Senjorai tikrai gali pasakyti, kas gyvenime yra svarbiausia, nes savo gyvenimo saulėlydyje jie dažnai pagalvoja apie tai, kas įvyko ir apie tai, ko jie gyvenime nedrįso padaryti.

Reklama

Vienuose senelių slaugos namuose Jungtinėje Karalystėje darbuotojai skatino gyventojus parašyti po svajonę, kurios jie nedrįso arba nespėjo įgyvendinti. Senoliai buvo kuklūs, kai kurie paprašė labai paprastų dalykų.

104-erių Anne Brokenbrow buvo išskirtinė, nes tai, ką senolė parašė savo svajonės anketoje, buvo tiesiog neįtikėtinai… keista. Anne užpildyta kortelė buvo unikali, nes darbuotojai niekados negirdėjo keistesnės svajonės senatvėje. 

Reklama

Senolė norėjo būti suimta policijos!  Koks žmogus svajoja apie patirtį su policija? Štai Anne prisipažino, kad visą gyvenimą buvo laikėsi įstatymų ir niekada jiems nenusižengė. Moteris juokais panoro išgyventi tą patirtį, kai tave suima policija ir uždeda tau antrankius.

Reklama

Laimei, į labai neįprastą pakvietimą policijos pareigūnai atsiliepė su malonumu. Be abejonės, visas suėmimas nė iš tolo nebuvo panašus į realaus gyvenimo sulaikymo procedūrą, tačiau senolė vis vien buvo labai sužavėta ir patenkinta. Jai buvo uždėti antrankiai, perskaitytos jos teisės ir kiek vėliau ją nugabeno iki policijos automobilio.

Buvo akivaizdu, kad tai buvo ne tik naujų patirčių pramoga, tačiau ir galimybė senutei pabendrauti su įdomiais žmonėmis. Ji prisipažino, kad jausmas būti suimtai buvo labai įdomus. “Nuo šiol aš tikrai galvosiu, ką sakau ir ką darau”- juokėsi senutė, kuriai vienos patirties su antrankiais užteko.

Reklama

Policijos pareigūnams taip pat buvo smagu suimti kone seniausią “nusikaltėlę” už visą gyvenimą išlaikytą pavyzdingą elgesį.Vėliau visi juokavo, kad tai buvo jos tikra svajonė, nes demencija serganti senolė šiek tiek pamiršo apie savo norą. Tačiau atvykus policijai ji nesipriešino, jautėsi gerai ir akivaizdžiai buvo patenkinta dėl suteiktos patirties. 

Reklama