Skip to main content

Dvidešimtmetė mergina visus nustebino savo darbu internete

Ši 20-metė studentė Lottie Fellows uždirba tūkstančius iš savo populiaraus ASMR „YouTube“ kanalo. Mergina pasakoja, kad per pastaruosius šešis mėnesius kurdama video uždirbo 20 tūkst. svarų. Vaizdo įrašuose matyti kaip Lottie šnabžda, baksnoja į mikrofoną, liečia įvairius daiktus ir skleidžia įvairius atpalaiduojančius garsus. Visa tai yra didžiulė „YouTube“ tendencija, vadinama „ASMR”.

Reklama

ASMR – autonominė sensorinė meridionalinė reakcija. Jos metu, žmonės, klausydamiesi garsų, patiria atsipalaidavimo momentą, hipnotizaciją ar net šiurpuliukus. Nors toks užsiėmimas ir atrodo gana keistas, internete tokius video žiūri milijonai žmonių. Vieniems tai padeda pagerinti nuotaiką, atsipalaiduoti, kitiems net užmigti. Daugeliui toks vaizdo kūrimas tapęs pragyvenimo šaltiniu.

Savo sėkmę pabandė ir ši dvidešimtmetė. Šiandien ji turi daugiau, nei 170 tūkst. prenumeratorių. Savo kūrybą mergina pradėjo prieš du metus, o šiandien populiariausias jos vaizdo įrašas siekia 1,6 mln. peržiūrų.

Populiariausiuose vaizdo įrašuose mergina „žaidžia vaidmenimis” – pastaraisiais mėnesiais Lottie buvo apsirengusi slaugytoja, skrydžių palydove, drabužių siuvėja. Kai kurie mano, kad šie klipai turi seksualinių elementų, tačiau ASMR bendruomenė į juos žiūri kaip į priemonę nurimti, padėti savo psichinei savijautai.

Reklama

Tokias prielaidas galima labai lengvai paaiškinti, kadangi, kai esame susijaudinę, širdies dažnis dažnai būna padidėjęs, o žiūrint ASMR vaizdo įrašus atvirkščiai – širdies ritmas žymiai sumažėja. Be to, visų nuostabai, didžioji dauguma merginos žiūrovų yra moterys, o ne vyrai.

Lottie labai prižiūri savo kanalą – vos tik mergina pamato kokį nors nemalonų komentarą po savo vaizdo įrašu, užblokuoja šiuos prenumeratorius ir pašalina jų pasisakymus. Moteris pasakoja, kad žiūrovai dažnai parašo, kad jos kuriami vaizdo įrašai išties padeda pasijusti geriau, sumažinti stresą, užmigti. Tai merginą motyvuoja judėti pirmyn, tikėti tuo, ką darai ir tai savaime tampa ir pačiu geriausiu darbu pasaulyje.

Reklama

Lottie neslepia, kad geriausias atlygis yra uždarbis. Ir tai yra nerealu, kai kurdamas video turinį, gali uždirbti 4 tūkst. svarų per mėnesį ir visiškai nesijausti lyg gyventum kaip studentas. Mergina pasakoja kaip buvo išvykusi į išsvajotą Bali net trims savaitėms, vėliau ir į kitas šalis, nusipirko sau automobilį, apie kurį jau senai svajojo, o išeidama į klubą su draugais, užsako VIP staliuką savo kompanijai. Nuo tada, kai pradėjo uždirbti iš „Youtube”, studentė nebe skaičiuoja pinigų ir mėgaujasi gyvenimu.

Reklama