Skip to main content

23 nėštumo savaitę gimęs berniukas buvo lėlės dydžio. Štai, kaip susiklostė ankstuko likimas

Valerie ir Rob Ray sužinoję, kad laukiasi savo pirmagimio, negalėjo tverti savo kailyje iš laimės. Tačiau jų laukimas staiga virto košmaru vos po 21 savaitės, kai apsilankiusi pas gydytojus Valerie išgirdo blogas žinias. Moteriai buvo diagnozuoti gimdos kaklelio sutrikimai, kurie dažniausiai baigiasi persileidimu.

Reklama

Sugniuždyti būsimieji tėvai išgirdo kone žiauriausią nuosprendį, kai gydytojai jau siuntė juos namo laukti negimusio mažylio mirties. Negalėję sutikti su tokiu scenarijumi, pora pareikalavo gydytojų padaryti viską, kas įmanoma tam, kad išsaugoti mažylio Logan gyvybę. Valerie buvo paguldyta į ligoninę, kur jai buvo skirtas griežtas lovos režimas. Moters galva turėjo visą laiką būti pozicijoje žemiau jos kojų. Tokiu būdu gydytojai stengėsi išlošti kuo daugiau laiko. Tokioje pozoje Valerie praleido 20 dienų, nepakildama iš lovos net nusilengvinti. Staiga moteriai nubėgo vandenys ir po 32 valandų gimdymo į pasaulį atėjo Logan.

Berniukas svėrė vos 680 gramų, turėjo dvi skyles širdyje, kraujo smegenyse bei šlapimo takų uždegimą. Mažylis buvo staigiai perkeltas į intensyvios terapijos skyrių, kuriame 24 valandas per parą buvo prižiūrimas gydytojų.

Reklama

Nors daktarai ir stengėsi tėvų džiaugsmą numalšinti niūriomis prognozėmis jų sūnui, tačiau jų viltis niekada neužgęso. Seselių paskatinti jie nupirko mažyliui žaislą, kurį galėtų padėti šalia jo inkubatoriuje jų dydžio palyginimui.

Reklama

Jautrioje nuotraukoje matosi, kad mažylis yra ne ką didesnis nei 30 centimetrų dydžio Supermeno lėlė. Tėtis šį žaislą išsirinko ne veltui – Valerie ir Rob tikėjo, kad jų mažylis išsikapstys savo super galiomis.

Nors buvo baiminamasi, kad mažyliui reikės atlikti dializę vos po poros savaičių nuo gimimo, Logan savijauta gerėjo savaime. Nors berniukui teko iškęsti didelį kiekį procedūrų atstatyti jo regai ir kitoms sveikatos problemoms, dabar jis gyveną sveiką gyvenimą.

Reklama

Kiekvieną savo gimtadienį simboliškai švenčia kartu su supermeno figūrėle, buvusia šalia jo nuo gimimo. Po 4 metų Logan smarkiai peraugo lėlę, kuri visada primins visai šeimai nelengvą, tačiau stebuklingą berniuko gyvenimo kelio pradžią.

Reklama

Valerie ir Rob nei akimirkai neapleido savo vilties ir tikėjimo, kad viskas bus gerai. Jų stiprybė ir meilė savo sūnui tik sustiprėjo, o mažylis įveikęs sunkumus dabar džiaugiasi gyvenimu.

Reklama