Skip to main content

28-erių mergina papasakojo, kodėl ji myli 48-iais metais už ją vyresnį vyrą, kurį dauguma aplinkinių palaiko jos seneliu

Nors daugeliui 28-erių merginos draugystė su 76-erių vyru atrodo keista, poros žodžiai liudija, kad jiems tai yra geriausia, kas atsitiko jų gyvenimuose. Nors Kelsey Hopeful neretai yra kitų klaidingai pavadinama mylimojo Guy BonGiovanni slauge, pora drąsiai paneigia tokias prielaidas ir pareiškia, kad jie yra įsimylėjėliai.

Reklama

Kelsey sutiko 48-eriais metais vyresnį už ją Guy jogos pamokoje, kurioje vyras apsilankė ieškodamas naujo užsiėmimo netekus žmonos, su kuria pragyveno 42 metus. Iš pradžių merginą ir senolį siejo visiškai platoniški santykiai. Pačią pirmą dieną Kelsey praleido net porą valandų tiesiog besišnekučiuojant su Guy, kuris ją sužavėjo savo sugebėjimais pasakoti apie savo praeitį, įvairias patirtis ir aplamai apie gyvenimą.

Aš galėjau jo klausytis valandų valandomis” – apie jų santykių pradžią kalbėjo mergina. Pora papasakojo, kad jų romantiniai santykiai rutuliojosi labai lėtai, iš paprastos, tačiau stiprios draugystės. Mergina prisipažino, kad pamilusi Guy ji dažnai verkdavo dėl jų amžiaus skirtumo.

Reklama

Visų pirma mergina bijojo pasakyti savo šeimai apie santykius su beveik 3 kartus vyresniu vyru. Savo romaną su Guy ji slėpė net metus, tačiau baimė bet kada prarasti savo mylimąjį ją pastūmėjo būti atvira su visais. Viena didžiausių merginos baimių, dėl kurių ji neretai liūdi ir verkia, yra tai, kiek Guy liko gyventi. Nepaisant to pora gyvena aktyvų gyvenimą, keliauja, sportuoja, pramogauja be perstojo.

Reklama

Mergina prasitarė, kad sunkiausia buvo sulaukti jos močiutės nuomonės apie anūkės santykius su senolės amžiaus vyru. Kelsey močiutė kadaise taip pat ištekėjo už kur kas vyresnio vyro, kurio ankstyvą netektį ji sunkiai išgyveno net 26-erius metus. Kai pora pasirodo viešumoje, jie dažnai yra supainiojami su slauge, prižiūrinčia senolį.

Juos tikrai skaudina žmonių persikreipę veidai kai jie sužino apie jų buvimą rimta pora.  Pasak Kelsey, vienas didžiausių pliusų draugystėje su tokiu dideliu amžiaus skirtumu yra tai, kaip pradedi vertinti laiką. Mergina pakeitė savo požiūrį į senėjimą, kurio dabar nebijo. Ji supranta, kad ir senatvėje žmogus gali būti laimingas, patirti meilę ir gyventi gyvenimą pilnatvėje.

Reklama

“Aš jam dažnai sakau kaip aš bijau jo netekties. Didelė tikimybė, kad ateityje manęs laukia diena, kai Guy mirs ir aš liksiu viena.” – apie savo didžiausią baimę kalba mergina. -”Tačiau Guy, būdamas tikrai išmintingas, mane nuramina. Nereikia verkti dėl mirties tol, kol ji neatėjo. Iki tos akimirkos reikia gyventi ir mylėti vienas kitą visa siela ir savo esybe.”

Na, meilė tikrai gali būti akla ir mylėti, pasirodo, galima ir kur kas vyresnį už save žmogų. Kaip jūs manote, ar tokia meilė įmanoma?

Reklama