Skip to main content

36-ias savaites nėščią moterį paliko vyras. Ją ištiko šokas, kai radijo laidoje ji pamatė video iš savo namų, kuriuose apsilankė nepažįstamieji

2017-ieji Amanda Sydney gyvenime turėjo būti patys nuostabiausi metai. Kartu su savo mylimuoju mergina ilgą laiką bandė susilaukti vaikelio. Kai pagaliau Amanda pastojo, atrodė visos jos svajonės išsipildė. Mylimas žmogus šalia, pastaruosius du metus renovuoti gražūs šeimos namai ir be abejonės ilgai lauktas sūnus ar dukra.

Reklama

Tačiau likimas nusprendė ne juokais smogti merginai į paširdžius. Visiškai netikėtai Amandos vyras pasakė, kad ją palieka. Mergina nepasidalino asmeninėmis detalėmis, kodėl taip įvyko, visų pirma dėl to, kad ji pati vis dar negali tuo patikėti ir negali įvardinti tiksliai, kas nutiko. Galiausiai, gal jos vyras ilgai kaupė argumentus išsiskirti, tačiau niekada tam neturėjo drąsos.

Greitai gimdyti besiruošianti moteris buvo tiesiog sugniuždyta, nes jos pasaulis, planai ir svajonės staiga sudužo į šipulius. Ji neįsivaizdavo, kaip reikės tęsti mokėti paskolą už jų namus, kas padės jai pasirūpinti kūdikiu ir kaip pasiruošti mažylio atėjimui į šį pasaulį tokiu skaudžiu laikotarpiu.

Reklama

Laimei Amanda turi labai gerą draugę vardu Anna, kuri iš karto pradėjo galvoti, kaip padėti būsimai mamai. Anna slapta kreipėsi į vietinę radijo stotį, kuri dažnai su įvairių partnerių dėka padėdavo žmonėms su ypatingomis istorijomis. Radijo prodiuseriai iš karto sutiko padėti Amandai ir ji buvo pakviesta dalyvauti laidoje. Tačiau būsima mama nežinojo, apie ką bus kalba radijuje, nes visa parama jai buvo suplanuota staigmena.

Reklama

Amanda ir Anna buvo šiltai priimtos studijoje, kurioje vedėjai paprašė Amandos papasakoti apie savo situaciją. Štai tada jai buvo atskleista paslaptis, kad ji dalyvauja laidoje, kurios pagrindinis tikslas padėti tiems, kam labiausiai to reikia. Staiga Amanda televizoriaus ekrane pamatė video, kuris buvo nufilmuotas jai tą rytą palikus namus. Radijo stoties komanda merginai nieko nežinant apsilankė jos namuose ir paliko ten daugybę dovanų. Visų pirma merginai buvo pranešta, kad sekančius pusę metų jos namus tvarkys profesionali įmonė, tad Amanda galės visą savo laiką skirti tik savo kūdikio rūpybai.

Jos šaldytuve jau laukė pagaminti patiekalai, kuriuos ir toliau sekančius tris mėnesius tieks maitinimo įmonė. Merginai neteks sukti galvos ir dėl maisto produktų, kuriuos su patiekalais tieks rėmėjai. Toje pačioje virtuvėje Amanda pamatė ir krūvą kūdikiui skirtų daiktų – vežimą, kėdutes, kūdikio stebėjimo priemones, rūbelių ir daug kitų dalykų, kurių vertė siekė 4 000 dolerių.

Reklama

Jau tą akimirką Amanda nesulaikė ašarų akyse, tačiau jos laukė didžiausia staigmena, kurią prodiuseriai paslėpė orkaitėje. Ten merginos laukė 10 000 dolerių, kuriuos ji galės panaudoti namo paskolos įmokoms padengti į priekį.

Reklama

Tai buvo didžiausia dovana būsimai mamai, kuri jau galvojo išsikraustyti iš tų namų nežinia kur, nes ji neišgalėtų toliau mokėti paskolos. Tą dieną studijoje neliko žmogaus, kuris nebūtų sujaudintas Amanda istorijos. Tačiau pačiai merginai tai buvo pirmasis saulės žiburys tuo metu, kai jai jau atrodė, kad gyvenimas sugriuvo.

Kartais pačiomis baisiausiomis gyvenimo akimirkomis įvyksta patys geriausi dalykai – Amandos atvejis yra kuo puikiausias pavyzdys.

 

Reklama