Skip to main content

60 metų santuokoje pragyvenusi pora dėl pandemijos nematė vienas kito pastaruosius 7 mėnesius. Jų jautrus susitikimas pravirkdė tūkstančius

Joseph ir Eve Loreth meilės istorija prasidėjo kai jiems buvo po 16 metų. Jie susipažino besivažinėjant riedučiais ir nuo to laiko tapo neišskiriami. Kartu santuokoje jie praleido jau 60 metų ir 10 mėnesių – taip tikslina Joseph.

Reklama

Per visą gyvenimą kartu jie nebuvo išsiskyrę nė karto ilgesniam laikui, tačiau viskas pasikeitė šiemet. Joseph ir Eve kartu gyveno slaugos namuose, kuriuose buvo prižiūrima Eve būklė dėl senatvinės demencijos. Tačiau staiga paties senolio sveikata pašlijo ir dėl kovą ištikusios kelio infekcijos jam teko gulti į ligoninę. Joseph teko iškęsti kojos amputaciją. Tuo pat metu pasaulį sukaustė COVID-19 pandemija, kurios metu ypač jautrūs virusui žmonės buvo labai griežtai izoliuoti. Dėl labai trapios savijautos vyrui buvo neleidžiama būti vienoje patalpoje su kitais gyventojeis dėl COVID-19 viruso gresmės. Štai dėl susiklosčiusių įvykių ir aplinkybių, senolių pora buvo atskirta vienas nuo kito net 215 dienų.

Tai buvo sunkiausias gyvenime laikotarpis tiek vyrui, tiek jo žmonai, kuri dėl savo būklės ypatingai sunkiai išgyveno faktą, kad negali matyti savo brangiausio žmogaus. Joseph irgi buvo nepaprastai sudėtinga išgyventi operaciją ir ilgą reabilitaciją, sekusią po amputacijos. Be abejonės, jie kalbėdavosi telefonu ir kartais matydavosi per langą, tačiau tai nė iš tolo neprilygo normaliam ir įprastam jų bendravimui. Tad akimirka, kai abu mylimieji pagaliau galėjo susitikti, buvo labai emocionali ir graudinanti.

Reklama

Senolių reakcijose iki skausmo jautėsi jų ilgesys ir džiaugsmas, kad vėl vienas kitą pamatė. Joseph neslėpė, kad labai bijojo daugiau niekada nepamatyti savo žmonos. Net kalbėdamas su žurnalistais, jis negalėjo sutramdyti ašarų.

Reklama

Ši brandi meilės istorija yra labai gražus pavyzdys, kaip net ir po 60 metų galima labai smarkiai mylėti žmogų ir be jo neįsivaizduoti savo gyvenimo. Dabar abu senoliai yra labai laimingi, nes jiems iki pilnatvės trūko tik vienas kito.

 

Reklama