Skip to main content

92 metų vyras buvo išvaromas iš banko dėl to, kad kėlė daug triukšmo. Atvykusi policija išsprendė situaciją taip, kaip niekas nesitikėjo

Visi kartais nesusivaldome sudėtingose situacijose, kuriose stresas išmuša mus iš vėžių. Kartais karštesnio temperamento žmonės neišvengia ir atvirų konfliktų, kuriuos išspręsti neretai tenka ir teisėsaugai. Štai 92 metų senukas tenorėjo banke išsigryninti pinigų iš savo sąskaitos, bet kai dėl iš galiojimo išėjusio dokumento jam buvo atsisakyta suteikti paslaugą.

Reklama

Sunkiai vaikštantis ir vienišas senukas prarado kantrybę ir sukėlė didelį triukšmą banke. Darbuotojai stengėsi kuo gražiau išspręsti situaciją, bet jiems nesisekė. Galiausiai buvo iškviesti policijos pareigūnai, kurie turėjo išprašyti piktą ir nepatenkintą vyrą. Tačiau tądien budėjęs pareigūnas Robert Josett buvo pirmasis įvykio vietoje ir situaciją nusprendė tvarkyti visai kitokiu būdu, nei iš jo tikėtasi.

Jis ramiai pasikalbėjo su senuku, suprato, kur yra problema ir nutarė veikti. Jis nusivežė senolį į centrą, išduodantį tapatybės dokumentus ir už jį sumokėjo už naujo dokumento išdavimą skubos tvarka. Netrukus jie abu grįžo į banką užbaigti to, dėl ko senukas iš pradžių ir atėjo į banką.

Reklama

Visi įvykio liudininkai buvo nepaprastai sujaudinti tokio pareigūno poelgio, kuris pademonstravo neapsakomą žmogiškumą ir atjautą. Jis žinojo, kiek rūpesčių sukels visi formalumai, jei senolis viską darys vienas. Robert nekilo nė abejonės, kad jo pareiga ne šiaip sau išprašyti triukšmą keliantį senuką, bet jam padėti.

Reklama

Viena iš liudininkių nufotografavo jaudinantį vaizdą, kai senolis buvo lydimas pareigūno, kuris jam tą dieną ne tik padėjo pasijausti išgirstam, bet ir saugiam, lyg už betoninės sienos. Robert net neprieštaravo padėti eiti sunkiai judančiam senukui ir pasiūlė savo parankę. Vyras parodė, kad ne visada konfliktines situacijas reikia spręsti paprasčiausiu ir abejingiausiu būdu. Jis laisvai galėjo išprašyti senuką ir keliauti toliau atlikti kitų darbų, tačiau jis prisiminė, kad jo pareiga užtikrinti ne tik piliečių saugumą, bet ir padėti jiems.

Reklama