Skip to main content

Apgamai dengia net 80 proc. jos kūno, tačiau tai netrukdo jai jaustis gražiai

Beatriz Pugliese ne visada pasitikėjo savimi ir mylėjo save tokią, kokia ji yra. Nuo mažų dienų mergina girdėjo daug užgauliojimų ir piktų pravardžių.

Reklama

22-iejų metų Beatriz gimė su dideliais apgamais, dengusiais net 80 procentų jos kūnelio. Gyvenime mergina ištvėrė ne vieną operaciją, kurių pirmoji buvo atlikta vos po pusės metų nuo jos gimimo.

Gydytojai nelabai net žinojo, kaip elgtis su Beatriz odos būkle, tad jai buvo atliekamos tik būtiniausios apgamų šalinimo operacijos tose vietose, kur apgamas buvo besikeičiantis į piktybinius darinius. Merginos odos būklė lemia tai, kad ji privalo nepaprastai saugotis kenksmingų saulės spindulių.

Reklama

Nepaisant užgaulionių, Beatriz visada turėjo gerų draugų ir stiprų šeimos palaikymą. Galbūt būtent todėl mergina užaugo pasitikinti savimi ir su laiku pradėjo didžiuotis tuo, kaip ji atrodo.

Reklama

Šiandien ji išdidžiai neslepia savo apgamų ir tuo pačiu agituoja ir kitus myleti save tokiais, kokiais jie yra. Be abejonės, augant ji vis klausdavo savęs, už ką jai tokia dalia.

Tačiau su amžiumi ir branda mergina suprato, kad to, kaip ji gimė, pakeisti negali, tad jai beliko tik pamilti save ir parodyti tai pasauliui.

Reklama

Jos kitokia išvaizda nesutrukdė jai susirasti meilę – jos vaikinas, su kuriuo ji draugauja jau treti metai, ją palaiko ir padeda jai pasitikėti savimi. 

Reklama

 

Reklama