Skip to main content

Arogantiškos merginos pavogė parkingo vietą iš vyro, kurios jis ilgą laiką laukė. Merginos nesitikėjo, kad jiems tai atsirūgs labai skaudžiai

Perpildytos parkavimo aikštelės yra kiekvieno vairuotojo galvos skausmas. Ne vienas iš mūsų esame sukę ratus aplink automobilių aikšteles ieškodami arba tuščios vietos, arba ko nors, kas netrukus vietą atlaisvintų. Vienas vyras, kuris savo tapatybę panoro nuslėpti, papasakojo apie savo nutikimą vieną vakarą.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Vyras vieną gražų šeštadienio vakarą nusprendė nusivežti šeimą pavalgyti į restoraną. Atvykęs jis rado tai, ką ir tikėjosi – pilną automobilių stovėjimo aikštelę. Jis trumpai pagalvojo, kad gal neverta likti ir laukti parkingo vietos ir važiuoti namo, tačiau nekantraujantys vaikai maldavo tėčio palaukti.

Asociatyvi nuotrauka

Pralaukęs gal apie 20 minučių jis pastebėjo porą, kuri ruošėsi išvažiuoti iš restorano aikštelės. Jis laukė, kol jie išvažiuos iš vietos, kai netikėtai šalia jų pasirodė automobilis pilnas merginų ir jos netikėtai užėmė tą vietą. Vyras tikrai nenorėjo laukti dar tiek pat tik tam, kad prisiparkuoti automobilį kitur.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Jis atsidaręs langą merginoms pasakė, kad šios vietos jis laukė beveik pusvalandį. “Ne mūsų problemos, ant tos vietos nebuvo tavo vardo” – pasakė merginos ir besijuokdamos nuėjo į restoraną. Nors vyrą ir įsiutino tokia arogancija, jis apsišarvavo kantrybe, sulaukė kitos vietos ir nuėjo su šeima vakarieniauti. Jis matė, kad visos merginos sustojusios prie baro linksminasi ir intensyviai geria alkoholinius gėrimus.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Vakaro pabaigoje jos buvo visiškai girtos, tad vyrui kilo keršto idėja. Jis pasiūlė padavėjui 20 dolerių, jeigu jis praneš joms, kad jų automobilis buvo piktybiškai ir žiauriai subraižytas. Merginos, kaip ir tikėtasi, pradėjo šaukti, kviesti policiją ir aiškintis situaciją. Tačiau jokio įbrėžimo nebuvo, tad atvykusi policija net neturėjo ko spręsti.

Asociatyvi nuotrauka

Tačiau vieną dalyką jie pastebėjo – visos iki vienos merginos buvo girtos. Pareigūnai pasislėpę palaukė dar apie pusvalandį, kol jos nuspręs važiuoti. Netrukus viena iš merginų sėdo už vairo gerokai apsvaigusi, tačiau jai nepasisekė nuvažiuoti net 100 metrų iš stovėjimo aikštelės. Merginos buvo ten pat suimtos dėl vairavimo išgėrus ir triukšmavimo viešojoje vietoje išgėrus.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Saldžiu kerštu pasimėgavęs vyras papasakojo savo istoriją internete ir sulaukė didelių aplodismentų. Nors kai kurie žmonės manė, kad jis sugriovė merginų gyvenimus teistumu, jos pačios prisišaukė problemą. Jis nevertė jų vairuoti išgėrus, tad nelaimę prisišaukė jos pačios.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Galbūt jos ir nežinos, kad situaciją pakurstė žmogus, iš kurio jos pavogė parkingo vietą. Tačiau galbūt pajutusios tą kartų karmos poveikį savo kailiu jos pabandys kitą kartą būti geresniais žmonėmis.  Tam puikiausiai atspindėti egzistuoja posakis : „Aš tikiu Karma. Jei gėris sėjamas, gėris surenkamas. Kai daromi teigiami dalykai, tai gerai grįžta.“

Asociatyvi nuotrauka
Reklama