Skip to main content

Auklė su berniuku grįžo į namus ir akimirksniu suprato, kad juose dar kažkas yra. Stebėjimo kameros atskleidė šiurpią tiesą

Auklės darbas reikalauja didelės atsakomybės. Kitaip ir negali būti – juk reikia pasirūpinti kitų tėvų vaiku. Žmonės, dirbantys šį darbą, turi turėti aukštą atsakingumo laipsnį, gebėjimą susitvarkyti su vaikais, gerą psichologinę būklę ir pageidautina pedagoginį išsilavinimą.

Reklama

Vienu metu trimečio berniuko tėtis Jonathan Lai suprato, kad jo šeimai reikalingos auklės paslaugos. Jis pasirinko patyrusią ir draugišką moterį, kuriai buvo galima patikėti sūnaus priežiūrą. Dėl saugumo Jonathan namuose įrengė vaizdo stebėjimo kameras ir kaip vėliau paaiškėjo – ne veltui.

Auklė Jenna išėjo su berniuku pasivaikščioti, o sugrįžusi namo suprato, kad viduje kažkas vaikšto. Nieko nelaukusi moteris čiupo berniuką ant rankų ir išbėgo į lauką. Išsigandusi auklė iškvietė policiją.

Vėliau Jenna pasakojo, kad pastebėjo vaikščiojančio vagies kojas antrame namo aukšte. Reaguoti reikėjo nedelsiant.

Įsibrovėlis vaikščiojo po visus namų kambarius ir ieškojo vertingų daiktų. Jonathan mano, kad vagis dirbo ne vienas.

“Peržiūrėjau vaizdo stebėjimo kameras ir pamačiau, kad įsibrovėlis visą laiką naudojosi mobiliuoju telefonu“ – sako berniuko tėtis.

Reklama

Vyras teigia, kad vagis bandė išdaužti stiklą, tačiau vėliau į namus pateko atstūmęs slankiojančias duris.

Jenna siaubingai išsigando, tačiau sugebėjo tinkamai sureaguoti. Būtent moters šaltakraujiškumas ir greita reakcija leido išvengti liūdnų pasekmių.

Reklama

Tuo tarpu Jonathan buvo sunku patikėti tuo, kas įvyko. Vyras yra labai dėkingas auklei, kad apsaugojo jo sūnų, o pati Jenna sako, jog labai myli berniuką ir negalėjo pasielgti kitaip.

“Įsibrovėlis sugriovė visą saugumo jausmą, kurį turėjau savo namuose. Dabar jau tikrai nebesijaučiu toks saugus“ – teigia berniuko tėtis.

Plačiau apie šią istoriją vaizdo įraše:

 

Reklama