Skip to main content

Autobuso vairuotojas pastebėjo raudančią keleivę. Sužinojęs, kas jai nutiko, jis staigiai pakeitė visą maršrutą

Tiek televizijoje, tiek internete paskutiniu metu atrodytų egzistuoja tik blogos naujienos. Didelė atgaiva širdžiai yra istorijos, kai vieno žmogaus nedidelis geras poelgis padeda žmogui labai liūdnoje situacijoje.

Reklama

Miesto autobuso variuotojas Alec Bailey iš Belfasto Šiaurės Airijoje tą dieną savo pamainos metu nesitikėjo jokių nesklandumų. Vyras savo įprastu maršrutu važiavo jau tūkstančius kartų, tačiau jam buvo lemta šiandien pakeisti viso autobuso kryptį.

Į autobusą įlipo Jacqueline Mason, atsisėdo kėdėje ir ramiai žiūrėjo pro langą. Po kurio laiko ji suprato, kad ji įsėdo ne į tą autobusą ir važiuoja kita kryptimi, nei jai reikia. Jacqueline turėjo labai svarbų kelionės tikslą, į kurį ji negalėjo sau leisti pavėluoti.

Reklama

Dėl koronaviruso buvo ypatingai sugriežtintos lankymo sąlygos slaugos namuose, kur gyvena jos mama. Moteris ištisus mėnesius buvo nemačiusi savo mamos, o ją pamatyti ji galėjo tik griežtai sutartu laiku. Ji žinojo, kad dabar ji pavėluos ir praras galimybę pabendrauti su mama prieš šventes.

Reklama

Moteris nesusivaldė ir pradėjo raudoti. Tą pastebėjo ir autobuso vairuotojas, todėl jis sustojęs priėjo ir paklausė, kas nutiko. Kai Jacqueline papasakojo, kame problema, Alec pajuto didelį gailestį dėl galimai prarastos progos pasimatyti su brangiausiu jai žmogumi.

Jis nedvėjodamas pranešė per garsiakalbį kitiemss autobuso keleiviams dėl maršruto pokyčių ir kodėl jos įvyko. Jacqueline buvo dar labiau sujaudinta dėl to, kad visi kiti keleiviai neprieštaravo autobuso maršruto pokyčiams ir visi kartu palaikė vairuotojo sprendimą.

Reklama

Moteris Alec dėka spėjo į sutartą susitikimą su mama, o autobusas šiek tiek su pavėlavimu grįžo į savo įprastą maršrutą. Autobuso vairuotojas neprivalėjo net prieiti prie tos moters, ką jau sakyti dėl jos keisti maršrutą rizikuojant problemomis darbe.

Reklama

Tačiau jis pasirinko pasielgti žmogiškai ir padėti moteriai pasiekti jos galutinį tašką laiku. Po to, kai ši istorija pasiekė visuomenę, Alec ir Jacqueline buvo pakalbinti žiniasklaidos. Moteris galėjo dar kartą padėkoti už tokį nuostabų gestą ir paslaugą, o Alec neslėpė džiaugsmo žinodamas, kad moteris gavo galimybę pasimatyti su mama tokiais sudėtingais laikais.

 

Reklama