Skip to main content

Be tėvo užaugęs vyras sugalvojo unikalų būdą padėti tokio paties likimo vaikinams, o jo idėja sužavėjo tūkstančius

55-erių Rob Kenney tikrai nesitikėjo, kad jo idėja internete išplis tokiais mastais, nes jo tikslas visada buvo labai kuklus, tačiau nuoširdus. Dviejų vaikų tėvas pats gyvenime turėjo nelabai laimingą vaikystę, nes kai jam buvo 12-ka, jo tėvas paliko jį ir jo mamą.

Reklama

Vyras užaugo be vyriškos pagalbos rankos, be patarimų, kaip atlikti vieną ar kitą vyrišką darbą. Būtent dėl savo patirties jis žinojo, kaip kartais sudėtinga yra be tėvo augantiems berniukams, o paprašyti pagalbos dėdės ar kokio svetimo vyro yra sunku ir kartais net gėda. Pavyzdžiui išlyginti marškinius irgi reikia žinoti, kaip teisingai tai padaryti nesugadinant audinio.

Kadangi laikai pasikeitė ir dabar visko galima rasti internete, Rob sugalvojo sukurti edukacinius video kaip padaryti vieną ar kitą vyrišką užduotį. Jis pradėjo nuo elementarių dalykų – kaip užsirišti kaklaraištį, kaip patikrinti tepalų lygį automobilyje ar kaip atkimšti užsikimšusius vamzdžius.

Reklama

Savo Youtube kanale jis pristatė savo tikslą labai paprastai. “Stengiuosi pateikti naudingą, praktišką informaciją apie pagrindines ir elementarias užduotis, su kuriomis susiduriame buityje ir kuriuos dažniausiai namie atlikdavo tėtis.”

Reklama

Viename iš interviu Rob pasakojo, kad jo tikslas nėra būti turtingu ar sėkmingu, o užauginti gerus ir gabius žmones. Karantino metu vyras turėjo daug laisvo laiko, tad nusprendė jį praleisti naudingai ir nufilmuoti tai, ko nemoko vaikų mokykloje. Vyro tikslas visada buvo perduoti kuo daugiau žinių savo vaikams tam, kad jie užaugtų stipriais ir savarankiškais suaugusiaisiais.

Mūsų dienomis, kai internetas pilnas negatyvių žinių ir nekokybiško turinio, Rob video pamokos buvo tikra atgaiva informacijos ieškantiems internautams. Nenuostabu, kad vyro paskyra Youtube per labai trumpa laiką užaugo iš 400 000 iki 2,87 mln. prenumeratorių per labai trumpą laiką.

Reklama

Kiekvienas jo video vadinasi “tėti, kaip padaryti tai” ir toliau pavadinime atskleidžiama, kokią pamoką šiandien parodo šis išdidus tėtis. Be abejonės, jo video stebi ir mokosi iš jų tiek vaikinai, tiek merginos. Rob sukurtas turinys yra naudingas bet kam, kas ieško būdų, kaip atlikti vieną ar kitą užduotį buityje.

Vienas iš Rob video pamokų, kurioje jis moko, kaip užsirišti kaklaraištį:

Reklama