Skip to main content

Bėgikas varžybų paskutinę akimirką padarė lemtingą klaidą, tačiau jo varžovo poelgis visus nustebino

Britų atletas James Teagle 2020-ųjų Santander triatlone Ispanijoje kovojo dėl medalio. James sėkmingai buvo bebaigiąs varžybų trasą, kai padarė lemtingą klaidą. Britas paskutiniuose 50 metrų staiga nesusivokė ir vietoje posūkio jis įbėgo į tvorelę su žiūrovais. Sportininkas vėliau pripažino, kad nuovargis ir šiek tiek neteisingai sudėlioti ženklai trasoje jį privertė pasukti ne ten, kur reikėjo. Už jo bėgęs ispanų sportininkas staiga atsidūrė priekyje ir supratęs, kad jo varžovas netyčia padarė klaidą, priėmė sprendimą.

Reklama

Ispanas Diego Méntriga staiga pristabdė ir leido britui pasivyti ir kirsti finišo liniją pirmajam. Toks vaikino sprendimas nustebino tūkstančius, tačiau kai jo paklausė, kodėl jis taip pasielgė, vaikinas turėjo nuoširdų atsakymą. Ispanas matė, koks stiprus jo varžovas ir visų varžybų metu jis jo aplenkti negalėjo niekaip.

Jis pripažino, kad britas buvo vertas pergalės (James bėgo trečioje vietoje). Tokios klaidos sporto pasaulyje atsitinka nedažnai, todėl toks unikalus sportininko požiūris buvo labai pagirtinas. Jo manymu, tai turėtų būti normali praktika, kai varžovai įvertina vienas kito pastangas ir palaiko tada, kai situacija pakrypsta neplanuota linkme.
Jaudinantis sportininkų finišas buvo užfiksuotas video medžiagoje, kuri greitai išplito visame pasaulyje. Diego veiksmas parodė, kad sporte svarbiausia ne tik konkurencija, bet ir atjauta bei empatija ištikus nelaimei.

Reklama