Skip to main content

Bėgikė buvo netikėtai užpulta vyro, norėjusio ją išžaginti. Užpuolikas nė nenumanė, su kuo turės reikalų

Kad ir kaip bebūtų liūdna, tačiau gyvename pasaulyje, kuriame moterys visada privalo būti labai atsargios. Tiek dėl to, kad būnant silpnesnėmis nei vyrai, moterys yra dažniau užpuolamos, apiplėšiamos ir labai dažnai kitaip išniekinamos. Tačiau kuo daugiau moterys jaučiasi nesaugesnės viešumoje, tuo daugiau kuriama būdų, kaip apsisaugoti ištikus nelaimei.

Reklama

Toks košmaras aplankė ir Kelly Herron iš Vašingtono valstijos JAV. 36-erių moteris ruošėsi maratonui, tad treniravosi daug. Vieną pavakarę ji išbėgo savo įprastu maršrutu, tačiau po 4 mylios ji sustojo pasinaudoti viešuoju tualetu. Ji tada nežinojo, kad vienoje iš kabinų slėpėsi vyras ir laukė savo aukos.

Kai moteris plovė rankas, ją užpuolė vyras, kesinesis ją išprievartauti. Tačiau užpuoliko nelaimei, jis nė nenutuokė “ant ko užsirovė”. Dažnai girdime užpultų moterų pasakojimus, kai jų kūnas sustingsta pavojaus akimirką.

Reklama

Tačiau Kelly adrenalino pliūpsnis paveikė taip, kad ji iki paskutinio kraujo lašo kovojo dėl savęs. Ji visais įmanomais būdais šaukėsi pagalbos, nesileido būti supančiojama užpuoliko, visaip spardėsi ir net įkando jam į veidą. Nors moteris patyrė daug smūgių, ji panaudojo visas savo savigynos žinias, kurias neseniai įgijo moterų savigynos kursuose.

Reklama

Būtent ten ji įgijo neįkainojamų žinių, kaip elgtis ištikus tokiai pavojingai situacijai. Pasakodama savo istoriją savo soc. tinkluose, moteris net parodė savo sportinio laikrodžio išsaugotą GPS maršrutą. Jame matosi, kaip moteris kovėsi dėl išlikimo lemtingą dieną.

Visos Kelly pastangos atsipirko ir ji sugebėjo užrakinti savo užpuoliką viename iš tualetų iki kol atvyko policija. Vyras buvo suimtas ir nuteistas dėl išžaginimo.

Reklama

Savo istorija pasidalinusi moteris parodė, kad susidūrus su užpuoliku, būtina pasiruošti tiek morališkai, tiek fiziškai.Jos pavyzdžiu pasekė tūkstančiai moterų ir užsirašė į gyvybę galinčius išsaugoti savigynos kursus. “Mano antakis užsiūtas, mano kūnas nusėtas mėlynėmis – tačiau mano dvasia lieka nepaliesta” – apie savo nutikimą pasakojo moteris. “Jeigu mano pavyzdys paskatins nors vieną moterį išmokti apsiginti pavojaus akimirką – viešinti savo istoriją man buvo verta”. – sakė Kelly.

Reklama