Skip to main content

Benamis pastebėjo, kad dega gyvūnų prieglauda. Nepaisant gaisrininkų perpėjimų, vyras puolė į liepsnojantį pastatą

Tikriausiai esate matę, kaip benamiai dažnai su savimi turi keturkojus. Šunys dažnai tampa vieninteliais draugais, kai pasaulyje žmogui nelieka nieko kito, už ko galima būtų laikytis. Benamystė yra kur kas sudėtingesnis reiškinys, nei tiesiog stogo virš galvos neturėjimas. Už visko slypi didžiausi kalnai psichologinių problemų, traumų, arba susiklosčiusių įvykių, kurie silpnesnį žmogų nubloškia gilyn į duobę.

Reklama

Benamis Keith Walker praleido beveik visą savo gyvenimą gatvėje. 53-ejų vyras namų neteko vos 13-kos. Gyvenime jam nepavyko atsistoti ant kojų ir pakeisti savo lemtį pačiam ar net su kitų pagalba, todėl vyras buvo susitaikęs su savo dalia gyventi gatvėje iki gyvenimo galo.

Daugiausiai džiaugsmo jo liūdnoje egzistencijoje jam suteikė naujas keturkojis draugas vardu Bravo. Keith jį sutiko nedidelėje gyvūnų prieglaudoje, į kurią jis kasdien vakare grąžina nakvynei Bravo ir ryte jį vėl pasiima. Keith tapo šuns šeimininku, tačiau tiek prieglaudos darbuotojai, tiek pats Keith nusprendė, kad keturkojui naktis praleisti geriausia prieglaudoje.

Reklama

Vieną rytą Keith atėjo prie prieglaudos, bet pamatė didžiausias liepsnas ir jas gesinančius ugniagesius. Jis sužinojo, kad gyvūnai yra vis dar viduje ir nesulaukus gyvūnų kontrolės specialistų gaisrininkai negalėjo jų pulti gelbėti.

Reklama

Štai tada Keith nors labai bijodamas, tačiau puolė į dūmų pilną pastatą ir pats savo rankomis išgelbėjo visus 6 šunis ir 10 kačių. “Aš privalėjau padaryti kažką dėl savo geriausio draugo Bravo. Aš labai bijojau, bet negalėjau ramiai stovėti žinodamas, kad gyvūnai gali žūti liepsnose.” – pasakojo benamis.

Gyvūnų prieglaudos savininkas buvo nepaprastai dėkingas šiam didvyriui, kuris rizikuodamas savo sveikata ir gyvybe puolė gelbėti keturkojų. Šia istorija pasidalino nemažai žiniasklaidos kanalų, tad už benamio didvyrišką poelgį labai daug žmonių norėjo padėkoti.

Reklama

Jam buvo sukurta aukų rinkimo kampanija, kurios krepšelyje šiandien jau yra per 80 000 dolerių. tuo pat metu geradariai padeda ir nukentėjusiai prieglaudai, kuri persikėlė į naujas patalpas. Kadangi Keith akivaizdžiai nėra pajėgus pats susitvarkyti su pinigais, suaukotais jam, dabar organizacija rūpinasi specialistų pagalba, kurie sugebėtų tinkamai padėti Keith panaudojant jo pinigus.

Reklama

Nors didžiulė pinigų suma pagelbėtų vyrui susirasti namus ir nebegyventi gatvėje, jam trūksta socialinių įgūdžių, kurie tai jam padėtų sėkmingai padaryti. Tačiau pats pagalbos neprašantis vyras būtų laimingas, jei geradariai paremtų prieglauda, kuri rūpinasi jo geriausiu keturkoju draugu ravo. Tai būtų geriausias atlygis, kokio jis tikėtųsi.

Reklama