Skip to main content

Bendradarbės palaikė gerus santykius ištisą dešimtmetį, tačiau vieną dieną atsitiktinio pokalbio metu jos sužinojo šokiruojančią tiesą apie tai, kas jas abi sieja su jų vyrais

Tia Wimbush ir Susan Ellis niekada negalvojo, kaip jų gyvenimas susipins po kadaise prieš dešimtmetį užsimezgusios pažinties vieno biuro, kuriame abi dirbo, koridoriuje. Abi moterys dirbo vaikų sveikatos apsaugos departamente Atlantoje, JAV.

Reklama

Ištisus metus jų draugystė buvo niekuo neypatinga. Dvi moterys pasikalbėdavo retsykiais apie darbą arba apie praėjusį savaitgalį, ar atostogas. Tačiau 2019-aisiais viskas pasikeitė. Vieno iš pokalbių metu jos atrado vieną bendrą, jų abiejų šeimas siejantį dalyką.

Susan papasakojo, kad jos vyras jau ilgus metus kenčia nuo inkstų nepakankamumo ir dėl jau vienos nepavykusios inksto persodinimo operacijos vyras ir toliau kovoja už savo gyvybę laukdamas donoro. Tia pati tuo negalėjo patikėti, bet ir jos vyras išgyveno panašias problemas.

Reklama

Tia sutuoktinis Rodney taip pat visiškai netikėtai sužinojo, kad jo inkstai nustojo veikti ir jo laukia labai panaši lemtis. Dar didesnis sutapimas buvo tai, kad Rodney netikėta diagnozė buvo beveik tuo pat metu, kai Lance persodintas mamos inkstas buvo jo organizmo atmestas.

Reklama

Tikriausiai nėra nieko labiau suartinančio du mažai pažįstamus žmones, nei bendra problema. Moterys pradėjo bendrauti kasdien, nes viena kitoje jos rado žmogų, kuris kuo puikiausiai supranta, ką jos išgyvena dėl artimojo ligos. Tada 2020-aisiais prasidėjusi pandemija išskyrė moteris, kurios privalėjo dirbti iš namų.

Tik rugsėjį, dalinai grįžusios į darbus, jos vėl turėjo puikią progą aptarti tai, kaip sekasi jų vyrams. Tuo metu abu laukė inksto donoro. Visi žino, kad jei niekas iš artimųjų negali paaukoti organo sergančiajam, jo laukimas pagal ligoninės sąrašą užtrunka labai ilgai. Susan su didele širdgėla pasipasakojo draugei, kad ji nėra tinkama donorė savo vyrui Lance.

Reklama

Tia tuo pat metu buvo dar tik pradedanti įvairius tyrimus tam, kad sužinotų dėl savo tinkamumo pagelbėti vyrui. Staiga pokalbis pakrypo apie vyrų kraujo grupę ir abi draugės suprato, kad vienos kraujo grupė tinka kitosios vyrui. Tai buvo beprotiška idėja, tačiau abiejų galvose kilo mintis pabandyti sužinoti, ar jos gali tapti donorėmis viena kitos vyrui.

Reklama

Galima tikėti stebuklais, galima ne, tačiau po keletos skambučių ir susitikimų su gydytojais paaiškėjo, kad Tia gali tapti Susan vyro donore, o Susan gali paaukoti savo inkstą Tia vyrui Rodney. Tai iš tiesų atrodė kaip likimo suteikta neįtikėtina dovana abiems šeimoms. Kadangi abi moterys buvo pasiruošusios tapti donorėmis, jos nedvejodamos tapo viena kitos vyro išgelbėtojomis.

Laimė nuo jų nenusisuko – abi operacijos praėjo idealiai. Abi draugės taip pat greitai atsistatė po procedūrų ir jau po poros mėnesių grįžo į darbą. Ten jų laukė milžiniška bendradarbių minia. Visi, sužinoję apie dviejų bendradarbių neįtikėtiną istoriją ir poelgį dėl viena kitos vyrų, pasitiko jas su ovacijomis, ašaromis, apkabinimais ir dovanomis.

Lygiai taip pat emocionaliai ir jautriai sureagavo ir visa šalis, nes tokių istorijų tikrai reta. Dabar dvi bendradarbės viena kitai yra ne tik draugės, tačiau ir vienos didelės šeimos narės. Moterys žino, kad jas lydėjo tokia sėkmė, kokia lydi žmones, laiminčius loterijoje.

“Jūs galite tapti kažkieno gyvybiškai svarbia viltimi. Mes viena kitai parodėm, kas yra tikras žmogiškumas” – kalbėjo moterys. Tokių žmonių ir tokios sėkmės gyvenime iš tiesų retai sutiksi, džiugu, kad viskas baigėsi puikiai!

Reklama