Skip to main content

Broliukas slapčia siaubingai apkirpo sesę, tačiau kaimynė sugebėjo išsaugoti mergaitės šukuoseną. Štai, kaip ji atrodo po

Visi tėvai, kurie augina mažylius, visada žino, kad nuo mažųjų padaužų negalima nusisukti ilgiau nei minutei. Jeigu namie įsitvyrojo tyla – taip ir lauk kokio nors nutikimo. Breana Naylor yra iš tų mamų, kurios savo du mažamečius vaikus prižiūri kone kiaurą parą.

Reklama

Tačiau vieną dieną nieko neįtardama mama paliko savo trimetį sūnų su dvimete dukra žaisti kitame kambaryje. Po kelių minučių poilsio mama nusprendė vis dėl to pažiūrėti, kaip žaidžia vaikai. Tačiau vaikus ji surado ne žaidimų kambaryje, o jos rūbinėje, pasislėpusius už mamos suknelių.

Pirmas dalykas, kurį išvydo mama buvo ilgos sruogos, gulinčios ant žemės. Tada vaizdelis atsivėrė visu gražumu – sūnus ir toliau kirpo mažylei plaukus, kuri ramiai jo paliepimu sėdėjo ir nejudėjo.

Reklama

Pirma mamos reakcija buvo nevaldomas juokas, tačiau tėtis sureagavo visai kitaip. Jis iš karto puolė į paniką, tačiau mama nieko nelaukusi parašė savo kaimynei žinutę dėl nutikimo. Ši kaimynė buvo plaukų stilistė, tad ji vienintelė galėjo šią situaciją išgelbėti. Moteris prie šeimos namų durų buvo jau po valandos, o kai ji pabaigė savo “gelbėjimo operaciją” mažylė negalėjo atrodyti geriau!

Reklama

Jos nauja šukuosena buvo labai stilinga, o mama juokavo, kad dabar jos šukuosena atitinka jos padaužišką asmenybę. “Ji net nesupranta, kaip kietai ji dabar atrodo” – apie dukros pokyčius kalbėjo mama.

Be abejonės mama turėjo ilgą pokalbį su vaikais apie tai, kaip negalima žaisti su žirklėmis ir ypač su vienas kito plaukais. Tačiau šis nuotaikingas įvykis sukėlė šypseną ne tik jaunai šeimai, bet ir tūkstančiams žmonių internete. Nėra to blogo, kas neišeitų į gera!

Reklama