Skip to main content

Būsima nuotaka įtūžo gavusi visiškai ne tą suknelę, kurią užsakė. Ji parašė piktą laišką pardavėjui, tačiau netrukus patyrė didelė gėdą gavusi jų atsakymą

Kiekviena moteris, kuri nors kartą ruošėsi savo šventei ar padėjo organizuoti artimos draugės vestuves, žino, koks tai daug nervų ir streso keliantis reikalas. Būtent todėl neretai vestuvių planavimą nuotakos perduoda profesionalams, kurie pasirūpintų viskuo nuo a iki z.

Reklama

Tačiau ne kiekviena moteris gali leisti sau prabangą samdyti vestuvių planuotojus, todėl milijoną mažų darbų ir reikalų jos tvarko pačios. Aubrey Deux savo svajonių suknelę išsirinko internetu. Daug dirbanti mergina neturėjo galimybės vaikščioti po parduotuves, todėl ji buvo laiminga pamačiusi kai ką jai patinkančio internete.

Vieną dieną ji grįžo namo po sunkios pamainos ligoninėje, kur ji dirba sesele ir rado savo siuntinį. Jos nuotaika kaip mat pakilo, tačiau netrukus jos entuziazmas išgaravo. Su būsimo vyro ji iš karto pasimatavo suknelę ir neteko žado nuo to, kaip stipriai gauta suknelė skiriasi nuo tos, kurią ji užsakė.

Reklama

Įtūžusi nuotaka nusifotografavo vilkėdama suknelę ir dar tą patį vakarą sėdo prie kompiuterio tam, kad parašytų ilgą ir neapykantos kupiną laišką pardavėjui. Išvargusi mergina negalėjo pernešti dar daugiau streso, todėl jai buvo nesuprantama, kaip galėjo įvykti tokia absurdiška maišatis.

Reklama

Ji nebepasitikėjo pardavėju ir elektroniniame laiške pareikalavo pinigų grąžinimo. Tačiau atsakymas, kurį Aubrey gavo po poros valandų, privertė ją prapliupti juokais.
“Jūs apsivilkote suknelę išvirkščiai. Prašome ją užsivilkti taisyklingai” – apie merginos klaidą parašė parduotuvės darbuotojai.

Mergina nežinojo, kad visas vestuvines sukneles pardavėjai visada siunčia išvirkščias tam, kad jos nebūtų sugadintos transportavimo metu. Pasirodo, kad suknelė yra iš tiesų net gražesnė, nei nuotraukose. Mergina patyrė didelę gėdą dėl savo klaidos, tačiau vėliau ji nusprendė pasijuokti iš savęs ir pralinksminti savo artimuosius.

Reklama

Pasidalinusi nuotykio istorija ir nuotraukomis mergina sulaukė žymiai daugiau dėmesio internete, nei ji tikėjosi. Jos įrašas išplito akimirksniu, tačiau būsimoji nuotaka džiaugėsi tuo, kad galėjo pralinksminti kitas “likimo seses”, kurios taip pat komentaruose dalinosi savo “klaidomis” organizuojant vestuves.

Reklama

Jos nuotraukoms išplitus po visą šalį mergina juto, kad privalo papildyti savo pasakojimą ir paaiškino, kodėl taip nutiko. Per du darbus dirbantys abu tėvai tą dieną turėjo pasirūpinti ir vaikų reikalais mokykloje. Visi dirbantys mažamečių vaikų tėvai žino, kad kartais dienos pabaigoje tiesiog neįmanoma išsaugoti bent šiek tiek jėgų ar sveiko proto.

Kadangi viskas baigėsi laimingai, mergina lengviau atsikvepia ir į šį kuriozą žiūri kaip į smagų prisiminimą, kurio ji nepamirš visą gyvenimą.

Reklama