Skip to main content

Dainininkė Celine Dion gauna kritikos dėl pernelyg lieknos figūros. Žvaigždė atsikirto visiems jos kritikams

52-iejų metų Celine Dion abejingų nėra jau keletą dešimtmečių. Visi, kas prisimena dainininkę jaunystėje, žino, kad Celine visada buvo labai dailaus ir liekno kūno sudėjimo. Jos sceninis įvaizdis visada buvo žavingas, labai moteriškas, grakštus.

Reklama

Tad nenuostabu, kad kai jos išvaizda su amžiumi pradėjo keistis, moteris sulaukė nemažai dėmesio dėl figūros ir dažnai net kritikos. Naujausi komentarai dainininkės adresu buvo apie tai, kad ji atrodo per liekna. Buvo spekuliuojama, ar žvaigždė neserga anoreksija. Visiems žinoma, kad prieš 4 metus Celine išgyveno labai skaudžią ilgamečio mylimojo netektį.

René Angélil buvo ne tik jos vienintėlis vadybininkas, bet didžiausia jos gyvenimo meilė. Todėl vyro netektis galėjo padaryti įtaką moters psichologinei būsenai. Taip pat šiemet Celine neteko 92-metės mamos, kuri taip pat ilgą laiką kovojo su ligomis. Tad išgirdusi, kaip jos išvaizda yra komentuojama viešai, dainininkė supyko ir nusprendė pasisakyti.

Reklama

Celine paskelbė, kad yra labai patenkinta savo išvaizda ir pasakymas, kad ji anoreksikė ją labai supykdė. “Palikite mane ramybėje. Jei jums nepatinka, nežiūrėkite ir nefotografuokite. Žmones labai pykdo faktas, kad aš natūraliai liekna ir man dėl to beveik nieko nereikia daryti. Visą gyvenimą buvau labai liekna. Niekas mano šeimoje neturi antsvorio” – pasakojo žvaigždė.

Reklama

Jaunystėje jos veidas atrodė apvalesnis dėl to, kad tuomet natūraliai kūnas kaupia daugiau riebalinių ląstelių. Su amžiumi tai keičiasi, tad nėra ko tikėtis, kad 52 moteris atrodys it 20-ties.

Juolab Celine nėra garsėjanti grožio ir plastikos procedūromis, tad jos senėjimo požymiai kartais pasimato.

Reklama

Nepaisant to, moteris myli save ir didžiuojasi savo išvaizda, ypač tada, kai prieš keletą metų pradėjo rengtis ypač stilingai.

Reklama

Celine valgo sveiką maistą ir fiziniam aktyvumui renkasi baletą. Moters didžiausia aistra ( po dainavimo) yra šokiai, tad baleto užsiėmimams ji skiria net 4 dienas per savaitę.

Reklama