Skip to main content

Daktarai spaudė moterį atsisveikinti su gyvybės ženklų nerodančiu vyru, tačiau kai ji pasilenkė paskutinį kartą jį pabučiuoti, moteris pastebėjo vieną detalę

Scott Hawkins buvo vos 37-erių kai jį bei jo žmoną Danie ištiko didžiausias košmaras. Iš pažiūros sveiką vyrą ištiko širdies smūgis. Tuo metu Scott buvo vienas namie su vaikais, tačiau pajutęs kūne kažką keisto jis nedelsiant paskambino žmonai ir paprašė pagalbos.

Reklama

Netrukus vyras sulaukė medikų pagalbos, bet jo būklė jau buvo labai bloga. Labai netikėtai šoktelėjęs kraujo spaudimas sukėlė išsiliejimus į plaučius. Jau tada Danie buvo pasakyta atsisveikinti su vyru, kuris tikriausiai neišgyvens sekančios nakties.

Per sekančias operacijas vyrą ištiko antras insultas, tad Scott vos per plauką išgyveno. Jo būklė buvo visiškai beviltiška, o gydytojai šaltai prognozavo tik jo mirtį. “Jis tikriausiai niekada nepabus iš komos”- sakė medikai. Tačiau niekas nežinojo to, kokį užsispyrimą gyventi turi Scott.

Reklama

Kai Danie buvo paprašyta duoti sutikimą atjungti gyvybę palaikančius aparatus, ji su ašaromis akyse pasilenkė duoti vyrui paskutinį bučinį. Štai tada ji pajuto tai, kas jai tikrai nepasivaideno. Scott ją pabučiavo atgal. Šio mažo ženklo jai užteko įžiebti tai paskutinei vilčiai kad Scott galų gale atsigaus.

Reklama

Tik žmonos užsispyrimo dėka medikai tapo tikro stebuklo liudininkais. Po 6 savaičių vyras pilnai galėjo kvėpuoti pats. Buvęs muzikantas rodė įvairius sąmoningumo ženklus tada, kai į jo rankas mylimoji įdėdavo muzikinius instrumentus. Nors muzika to niekas nepavadintų, tačiau Scott reagavo į žmonos prašymus pakeisti skambėjimo ritmą ar kitas natas.

Scott viso gydymo metu buvo prapjauta trachėja, į kurią buvo įdėtas vamzdelis. Gydytojai sakė, kad dėl to Scott daugiau niekada nebekalbės. Tačiau dar po mėnesio Scott ištarė “Aš tave myliu” Danie, uždengęs skylę kakle ranka.

Reklama

Pagaliau gydytojai pradėjo irgi tikėti tuo, kad šis vyras gali grįžti į normalų gyvenimą. Jo laukė labai ilga reabilitacija, trukusi ne vienerius metus. Tačiau šis vyras įrodė, kad nesulaukęs net 40-ties jis dar tikrai nepasiruošęs baigti savo gyvenimą be kovos.

Reklama

Ši istorija netikėtai pasiekė ir žiniasklaidos akiratį, nes Scott pasveikimas buvo ne kas kita, kaip medicinos stebuklas. Tačiau jo žmona Danie niekada nebuvo atsisakiusi vilties dėl mylimojo pasveikimo. Būtent šios moters dėka gydytojai per netikėjimą vos nenutraukė gyvenimo per anksti.

Reklama