Skip to main content

Darželio auklėtoja pastebėjo, kad vieno berniuko elgesys pasikeitė. Sužinojusi, kas vyksta jo šeimoje, ji ėmėsi drastiškų veiksmų

Darželio auklėtoja neretai yra tas žmogus, prie kurio vaikai prisiriša labiausiai. Vaikų pasaulėlyje jie daugiausia laiko leidžia su tėvais ir su darželio auklėtoja, kuri tampa it šeimos nare. Būtent todėl šią profesiją dažniausiai renkasi didelės širdies žmonės, kurie kasdien privalo ne tik prižiūrėti, lavinti vaikus, bet ir pagelbėti jiems, kai mato, kad kažkas yra negerai.

Reklama

54-erių darželio auklėtoja Nancy Bleuer yra atsakinga ir rūpestinga moteris, kuri stengiasi visada užtikrinti, kad vaikai būtų saugūs ir laimingi. Tačiau kai vieną dieną ji pamatė, kad jos 4-erių metukų auklėtinis Camden elgiasi kiek kitaip, ji privalėjo išsiaiškinti, kas nutiko.

Berniukas buvo liūdnas ir išsigandęs, nes jo tėtis labai serga. 34-erių berniuko tėvas Darreld Peterson sirgo reta liga kuri lėmė, kad jo inkstai veikia vos 20 procent7 pajėgumu. Jis reguliariai darė dializės procedūras ir tuo pat metu laukė donoro inksto persodinimui.

Reklama

Kitu atveju jam grėsė mirtis. Jo sūnus matydamas labai silpną tėvą išsigando ir pradėjo labai pergyventi, kad greitai jo neteks. Sužinojusi visą tiesą Nancy negalėjo nepadėti šiai šeimai. Tačiau kaip gali padėti tokioje situacijoje darželio auklėtoja?

Reklama

Galbūti ji gali pasiūlyti tėvams prižiūrėti jų sūnų po darželio dienomis, kai jie užsiėmę gydymu? Moteris nusprendė daryti kur kas daugiau. Kadaise jos gera draugė paaukojo savo inkstą vienam žmogui, kuris kartu su ja vaikščiojo į tą pačią bažnyčią.

Ji matė, kiek daug pilnatvės ir džiaugsmo draugei suteikė tokia didelė auka tam, kuriam to reikia, todėl Nancy sergančiam vyrui nusprendė pasiūlyti savo inkstą. Įvyko tikras stebuklas, nes po atliktų tyrimų jie visi sužinojo, kad Nancy inkstas idealiai tinka persodinimui.

Reklama

Jai beliko atlikti keletą kitų tyrimų, užpildyti reikalingus dokumentus ir laukti operacijos. Tuo pat metu Camden tėtis sunkiai rinko dėkingumo žodžius moteriai, kuri daugiausiai ką jiems privalėjo savo gyvenime tai tik užtikrinti jų sūnaus saugumą būnant darželyje.

Reklama

O Nancy buvo tiesiog perpildyta džiaugsmo, nes ji sunkiai išgyventų savo sielvartą ir liūdesį, jei ji nebūtų tinkama donorė. Moteris nuo pat pirmų minučių pasiryžo šiai misijai, todėl tai buvo svarbus įvykis ne tik vyrui, kuriam reikėjo išgelbėti gyvybę, tačiau ir pačiai Nancy, kuri norėjo savo gyvenime padaryti kažką tokio didelio ir gero.


Po poros mėnesių abu buvo pasiruošę lemtingai operacijai, kuri praėjo idealiai. Mažiau nei po savaitės po operacijos abu buvo išleisti namo. Derrald negali tiksliai apibūdinti to jausmo, kurį jis jaučia po tokio nuostabaus ir nesavanaudiško Nancy poelgio jo gyvybės labui.

Tai kur kas daugiau, nei dėkingumas, nes kaip tinkamai įmanoma pasakyti “ačiū” už išsaugotą gyvenimą. Mažasis Camden dabar laimingiausias berniukas pasaulyje, nes jo tėtis pasveiko, o jo angelu sargu tapo jo mylimiausia auklėtoja.

Reklama