Skip to main content

Dėl apgamų šią merginą anksčiau vadino karvute, tačiau šiandien ji dirba modeliu

Ukrainietė Yulianna Yussef visą gyvenimą kentė patyčias dėl ant kūno esančių apgamų. Merginą bendramoksliai pravardžiuodavo karvute, dalmatinu, žirafa ir tai jai kėlė tokį nepasitikėjimą savimi, jog nenorėdavo kelti kojos iš namų ir sunkiai visa tai išgyveno.

Reklama

Neįprastą ligą turinti mergina vengė vilkėti sijonus, sukneles, atviresnes palaidines ar maudymosi kostiumėlius. Viskas vien dėl to, kad kūną dengė daugybė didelių apgamų. Vienas jų yra per visą merginos nugarą.

Mergina jau gimė su apgamais. Įgimti dideli apgamai yra 1 iš 500 tūkst. atvejų tarp naujagimių. Tokie simptomai dažniausiai apsireiškia iki 5 metų amžiaus, retesniais atvejais ir vėliau. Tokie žmonės turi ir pavojingos odos vėžio formos, melanomos, riziką.

Reklama

Mergina niekada neįsivaizdavo, jog tai vieną dieną taps jos sėkmingo gyvenimo dalimi. Tačiau, vieną dieną viskas apsivertė taip, jog ji sulaukė daugybės pasiūlymų iš reklamos agentūrų.

Reklama

Ir viskas atsitiko dėl to, nes merginai pavyko perlipti per save. Vieną dieną ji susikūrė instagramo paskyrą ir pradėjo dalintis nuotraukomis iš savo aktyvaus gyvenimo. Ji daugeliui žmonių tapo kaip įkvėpimo šaltinis, kadangi propagavo sveiką gyvenimo būdą. Gerbėjų armija augo, pradėjo plaukti įvairiausi modeliavimo, reklamavimo pasiūlymai ir mergina šiandien ne tik pasitiki savimi, yra laiminga, bet ir gerai uždirba.

Šiandien instagrame ją seka daugiau, nei 126 tūkst. žmonių. Merginos postai tikrai įkvepiantys, dažnai raginantys mylėti save tokį, koks esi ir nebijoti būti savimi.

 

Reklama